Biuro Rachunkowe "Memoria" Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe

Otwierasz działalność gospodarczą w kraju lub za granicą i potrzebujesz Biura Rachunkowego z profesjonalna obsługą księgową? Szukasz właśnie nas..... Oprócz krajowych, obsługujemy Spółki włoskie, niemieckie, ukraińskie i ..... wszystkie które się do nas zgłoszą... Serdecznie zapraszamy!

O firmie

Od 1995 roku rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami obliczamy należne podatki Naszych klientów. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych.

W dobie stale zmieniających się przepisów gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę dostosowaną do potrzeb prowadzonej przez Państwa działalności. Kontaktujemy się z Państwem - jeśli w trakcie księgowań lub sprawdzania dokumentów okaże się, że zaistniała możliwość poprawy sytuacji firmy pod względem finansowym, bądź podatkowym - z sugestią przedsięwzięcia odpowiednich kroków w tym kierunku.

Tajemnica służbowa jest bezwzględnie przestrzegana. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów. Na życzenie możliwy jest odbiór dokumentów przez pracownika biura. Rzetelność i dokładność wykonywanych usług jest podstawową dewizą Biura "Memoria".


Oferta

Prowadzenie ewidencji syntetycznej i analitycznej, ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planem kont, na podstawie otrzymywanych od Zlecającego dokumentów i informacji.

  • pełna obsługa w zakresie ksiąg handlowych ( spółki prawa handlowego, osoby fizyczne, stowarzyszenia, fundacje )
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego,
  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,
  • sporządzanie i przekazywanie sprawozdań finansowych i statystycznych do właściwych urzędów,
  • opracowywanie zakładowego planu kont, instrukcji kasowych, inwentaryzacyjnych, nowością jest usługa polegająca na nadzorze nad księgowością firmy.
  • wyprowadzanie zaległości


Szczegółowy zakres obowiązków stron może być odmiennie uregulowany w zawartych indywidualnie umowach. Biuro Rachunkowe posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu firm w w/w zakresie usług, zapewnia rzetelną i miłą obsługę oraz całkowitą poufność informacji. Zapraszamy do współpracy!

Adres

ul. Śródziemnomorska 41
02-758 Warszawa

Tel. +48 22 853 81 41
Fax. +48 22 853 81 41

www.memoria.com.pl