Przykłady zrealizowanych projektów

 • JLL Warszawa

  JLL

  Optymalizacja warszawskiego biura JLL

  W naszej nowej siedzibie przeprowadziliśmy pełny proces optymalizacji biura łącznie z procesem zarządzania zmianą. Proces obejmował wywiady z kadrą zarządzającą, internetową ankietę dla pracowników, obserwacje stopnia wykorzystania biura, grupy fokusowe i regularne spotkania kadry zarządzającej z agentami zmiany i konsultantem Workplace przez cały okres realizacji inwestycji.

 • UBS

  UBS

  Optymalizacja londyńskiego portfolio

  Pracowaliśmy z UBS przed ich przeprowadzką do nowej siedziby głównej przy Broadgate 5 w celu optymalizacji zajmowanej przestrzeni. Do tej pory zaproponowaliśmy redukcję powierzchni o 10 000 mkw. co skutkowało oszczędnościami rzędu 10 milionów GBP w rocznym rachunku zysków i strat.

 • JLL Warszawa

  Klient Poufny, branża lotnicza

  Wspieranie innowacji i kreatywności

  Współtworzyliśmy strategię środowiska i miejsca pracy w nowym biurze w Krakowie. Nowa powierzchnia biurowa oferuje innowacyjne przestrzenie, które stymulują myślenie kreatywne, sprzyjają komunikacji, współpracy i tzw. burzy mózgów. Finalny raport oraz koncepcja aranżacji biura powstały w oparciu o przeprowadzone wywiady z menadżerami działów oraz obserwacje biura.

 • Klient Poufny

  Klient Poufny, branża farmaceutyczna

  Efektywność przestrzenna

  Eksperci JLL opracowali program OpenWork – innowacyjnego, udoskonalonego środowiska pracy dla zespołu Klienta w oparciu o analizę efektywności powierzchni. Finalny raport powstał w oparciu o przeprowadzone wywiady z menadżerami działów, ankiety dla pracowników oraz obserwacje biura.

 • JLL Warszawa

  Astra Zeneca

  Wzmocnienie marki

  W trakcie współpracy z AstraZeneca, mającej na celu rozwijanie i wdrażanie globalnej strategii miejsca pracy, wykorzystaliśmy jeden, spójny dla wszystkich lokalizacji przekaz/hasło marki - "Zdrowie łączy nas wszystkich”. Wokół niego opracowano spójne i ustandaryzowane podejście, które umożliwiło wdrożenie na poziomie regionalnym.