Amfiteatr łączy Mokotów

W samym sercu warszawskiego Służewca powstał ogólnodostępny amfiteatr. Miejsce jest przystosowane do różnorodnych aktywności, które można wykonywać na świeżym powietrzu. Mogą to być przemówienia, targi, pikniki, wywiady, konferecje prasowe, wernisaże, a nawet sesje jogi lub warsztaty tańca. Przestrzeń pozwala na zorganizowanie spotkań firmowych, zarówno część merytoryczną jak i bardziej rozrywkową.

Każdy może zorganizować tutaj jakieś wydarzenie – do dyspozycji ma scenę o metrażu 40 mkw, 140 miejsc siedzących i miejsca dla osób niepełnosprawnych, oświetlenie sceniczne oraz dostęp do WiFi. Wzdłuż betonowej kopuły zamontowano także świetlny RING, który pozwala na wybranie kolorystyki oświetlenia z całego spektrum barw RGB. W przypadku załamania pogody istnieje możliwość przeniesienia imprezy do sali eventowej w pobliskim budynku.

Amfiteatr znajduje się na terenie budynku Adgar BIT przy ulicy Konstruktorskiej 11 i jest położony wśród zieleni, zapewniając odwiedzającym strefę relaksu i ucieczkę od gwaru miasta, a także możliwość złapania oddechu w codziennych zajęciach.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*