Think Big

Razem z Tobą tworzymy Twoje biuro.

Ciągłe zmiany otoczenia biznesowego wymagają od Ciebie i Twojej firmy ewolucji i dostosowania się do nowych trendów. Chcesz zoptymalizować przestrzeń swojego biura i związane z nią koszty operacyjne? Zachęcić utalentowanych pracowników do pracy z Tobą? Zwiększyć zaangażowanie i efektywność Twojego zespołu? A może martwią Cię mało elastyczne warunki najmu lub zapewnienie ciągłości działania firmy w trakcie zmiany biura?

W JLL rozumiemy Twoje wyzwania i ambicje. Bez względu na to, jakie cele sobie wyznaczasz, oddajemy do Twojej dyspozycji ludzi i narzędzia, które pomogą Ci je osiągnąć.

Oferując pełny zakres usług dla najemców biur zapewniamy naszym Klientom ciągłe wsparcie, od zdefiniowania potrzeb do implementacji najkorzystniejszego rozwiązania.

Poszukiwanie powierzchni biurowej i negocjacje

Stworzenie wymarzonego biura zaczyna się od wyboru najlepszej nieruchomości. Towarzyszymy Ci w tym od samego początku – od pierwszych poszukiwań, aż do podpisania umowy najmu. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i sieci zaufanych kontaktów zrobimy to sprawnie, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

  • Profesjonalne doradztwo w renegocjacjach i zmianach biur
  • Konsolidacje i optymalizacja przestrzeni
  • Kompleksowe wsparcie w pozyskiwaniu powierzchni biurowych dla nowych podmiotów
  • Znakomita znajomość rynku
  • Porównania warunków finansowych i pozafinansowych
  • Najlepsze możliwe warunki komercyjne
  • Wsparcie potransakcyjne

Skorzystaj z naszej pomocy i zajmij się tym, co jest dla ciebie najważniejsze tu i teraz – swoim biznesem.

Środowisko pracy

Biura projektowane na podstawie analiz i doświadczenia są gwarancją, że Twoi ludzie dadzą z siebie znacznie więcej. Strategia miejsca pracy, którą dla Ciebie stworzymy będzie uwzględniać style pracy różnych generacji – ich pasje, potrzeby i ambicje. Dostaniesz od nas przewodnik, czyli praktyczną mapę rozwiązań, która sprawnie poprowadzi Cię przez proces zmiany i zaszczepi nową jakość pracy w Twoim biurze.

Projektowanie i aranżacja

Ludzie chcą być dumni z miejsca, w którym pracują. Potrzebują inspirującego i innowacyjnego biura. Od wstępnych ustaleń, przez etap projektu i budowy, będzie towarzyszył Ci manager projektu, który koordynuje pracę zespołu architektów, projektantów wnętrz, inżynierów i wykonawców. To on będzie Twoim partnerem w stworzeniu nowej, wymarzonej przestrzeni. Na czas i w budżecie. Razem zaprojektujemy i urządzimy biuro Twoich marzeń. Dla Ciebie, Twojego zespołu i całej Twojej organizacji.

Doradztwo techniczne i zielone certyfikaty

Inspirujesz nas do realizowania projektów, które mogą mieć pozytywny wpływ na ludzi i biznes. W pełni kontrolujemy cały proces i kosztorys tak, aby Twój projekt biurowy mógł przebiegać zgodnie z planem. Niezależnie od tego, czy masz jedną siedzibę czy kilka adresów, pomożemy Ci w przygotowaniu nowego biura od podstaw, rearanżacji przestrzeni, ekspansji czy przeprowadzce. Podzielimy się z Tobą sprawdzonymi rozwiązaniami i naszym doświadczeniem w branży nieruchomości. Nasza wiedza pomoże Ci w realizacji Twoich celów.

Kontakt

Tomasz Czuba

Tomasz Czuba

Head of Office Agency and Tenant Representation
Executive Director

Jakub Sylwestrowicz

Jakub Sylwestrowicz

Head of Tenant Representation
Senior Director

Jakub Zieliński

Jakub Zieliński

Senior Consultant
Workplace Advisory

Kontakt

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*