Think Big

Razem z Tobą tworzymy Twoje biuro.

Ciągłe zmiany otoczenia biznesowego wymagają od Ciebie i Twojej firmy ewolucji i dostosowania się do nowych trendów. Chcesz zoptymalizować przestrzeń swojego biura i związane z nią koszty operacyjne? Zachęcić utalentowanych pracowników do pracy z Tobą? Zwiększyć zaangażowanie i efektywność Twojego zespołu? A może martwią Cię mało elastyczne warunki najmu lub zapewnienie ciągłości działania firmy w trakcie zmiany biura?

W JLL rozumiemy Twoje wyzwania i ambicje. Bez względu na to, jakie cele sobie wyznaczasz, oddajemy do Twojej dyspozycji ludzi i narzędzia, które pomogą Ci je osiągnąć.

Oferując pełny zakres usług dla najemców biur zapewniamy naszym Klientom ciągłe wsparcie, od zdefiniowania potrzeb do implementacji najkorzystniejszego rozwiązania.

Poszukiwanie powierzchni biurowej i negocjacje

Stworzenie wymarzonego biura zaczyna się od wyboru najlepszej nieruchomości. Towarzyszymy Ci w tym od samego początku – od pierwszych poszukiwań, aż do podpisania umowy najmu. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i sieci zaufanych kontaktów zrobimy to sprawnie, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

  • Profesjonalne doradztwo w renegocjacjach i zmianach biur
  • Konsolidacje i optymalizacja przestrzeni
  • Kompleksowe wsparcie w pozyskiwaniu powierzchni biurowych dla nowych podmiotów
  • Znakomita znajomość rynku
  • Porównania warunków finansowych i pozafinansowych
  • Najlepsze możliwe warunki komercyjne
  • Wsparcie potransakcyjne

Skorzystaj z naszej pomocy i zajmij się tym, co jest dla ciebie najważniejsze tu i teraz – swoim biznesem.

Środowisko pracy

Biura projektowane na podstawie analiz i doświadczenia są gwarancją, że Twoi ludzie dadzą z siebie znacznie więcej. Strategia miejsca pracy, którą dla Ciebie stworzymy będzie uwzględniać style pracy różnych generacji – ich pasje, potrzeby i ambicje. Dostaniesz od nas przewodnik, czyli praktyczną mapę rozwiązań, która sprawnie poprowadzi Cię przez proces zmiany i zaszczepi nową jakość pracy w Twoim biurze.

Projektowanie i aranżacja

Ludzie chcą być dumni z miejsca, w którym pracują. Potrzebują inspirującego i innowacyjnego biura. Od wstępnych ustaleń, przez etap projektu i budowy, będzie towarzyszył Ci manager projektu, który koordynuje pracę zespołu architektów, projektantów wnętrz, inżynierów i wykonawców. To on będzie Twoim partnerem w stworzeniu nowej, wymarzonej przestrzeni. Na czas i w budżecie. Razem zaprojektujemy i urządzimy biuro Twoich marzeń. Dla Ciebie, Twojego zespołu i całej Twojej organizacji.

Doradztwo techniczne i zielone certyfikaty

Inspirujesz nas do realizowania projektów, które mogą mieć pozytywny wpływ na ludzi i biznes. W pełni kontrolujemy cały proces i kosztorys tak, aby Twój projekt biurowy mógł przebiegać zgodnie z planem. Niezależnie od tego, czy masz jedną siedzibę czy kilka adresów, pomożemy Ci w przygotowaniu nowego biura od podstaw, rearanżacji przestrzeni, ekspansji czy przeprowadzce. Podzielimy się z Tobą sprawdzonymi rozwiązaniami i naszym doświadczeniem w branży nieruchomości. Nasza wiedza pomoże Ci w realizacji Twoich celów.

Kontakt

Tomasz Czuba

Tomasz Czuba

Head of Office Agency and Tenant Representation
Executive Director

Jakub Sylwestrowicz

Jakub Sylwestrowicz

Head of Tenant Representation
Senior Director

Anna Bartosiewicz-Wnuk

Anna Bartosiewicz-Wnuk

Head of Workplace Advisory

Kontakt

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*