Biurowiec Infinity z pozwoleniem na użytkowanie

Wrocławski biurowiec Infinity uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Wszystkie działania w ramach projektu powstałego na ul. Legnickiej 16 realizowane są zgodnie z kryteriami ESG, aby zapewnić niskoemisyjność biurowca i zminimalizować jego wpływ na środowisko.

Infinity oferuje niemal 19 tys. mkw powierzchni biurowej oraz 1,5 tys. mkw powierzchni usługowych. W budynku zaprojektowano 3-poziomowy parking podziemny z 311 miejscami parkingowymi oraz 128 stanowiskami rowerowymi w zamkniętej strefie wraz z szatniami i prysznicami. W biurowcu zastosowano najnowsze technologie, takie jak innowacyjną platformę obsługi najemców, bezdotykowe rozwiązania oraz wysokiej jakości filtry powietrza, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort jego najemcom. Na dachu powstały otwarte tarasy z elementami małej architektury i zieleni. Charakterystyczna bryła budynku nawiązuje do znaku nieskończoności.

Siedmiokondygnacyjny biurowiec Infinity dostarcza niemal 22 000 mkw nowoczesnej powierzchni najmu. Biurowiec był realizowany zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM Excellent oraz WELL Healthy-Safety.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*