Sienna Center w Warszawie zmienił właściciela. Ten biurowiec klasy A usytuowany jest w centralnej części stolicy, w miejscu, gdzie spotykają się ulice Żelazna, Sienna i Twardej. Obiekt dysponuje powierzchnią najmu brutto wynoszącą około 20 tys. mkw oraz parkingiem na około 210 samochodów.
Pod koniec kwietnia 2026 roku stopień komercjalizacji Sienna Center osiągnął około 96%. Średni ważony okres obowiązywania umów najmu wynosił niemal 4 lata.
Ukończenie budowy Sienna Center nastąpiło w 1998 roku. W obiekcie funkcjonują między innymi punkt gastronomiczny, księgarnia, kancelaria notarialna, przestrzeń do pracy współdzielonej oraz biura o różnej powierzchni – od średnich po większe moduły.
Szczególnym walorem kompleksu jest jego umiejscowienie w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego i Rondo ONZ oraz stacji kolejowej Warszawa Ochota. Obiekt wyróżnia się certyfikatem BREEAM, doskonałym stanem technicznym i korzystnym wskaźnikiem miejsc parkingowych. Centralne położenie zabezpiecza długoterminową wartość nieruchomości i gwarantuje atrakcyjne stopy zwrotu.
Powiązane newsy
- Darmowe rowery od właściciela (18 lipca 2022)
- Sienna Center zdobywa zielony certyfikat (23 stycznia 2017)
- Rowerem do Siennej Center (30 sierpnia 2016)