Craft z pozwoleniem na użytkowanie

Katowicki biurowiec Craft otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Katowice zyskały nowe, wyjątkowe miejsce na biznesowej mapie.

Bryła Crafta o kaskadowym układzie wznosi się na wysokość 55 metrów. Przeszkloną fasadę zdobią widoczne pionowe elementy w odcieniu miedzi, a industrialny charakter odwołuje się do przemysłowego dziedzictwa Katowic. Najemcy mają dostęp do 6 tarasów, w tym jednego usytuowanego na dachu z widokiem na panoramę całego miasta.

Craft będzie mógł poszczycić się certyfikatem SmartScore oraz WiredScore, dodatkowo będzie certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent, WELL oraz Obiekt bez barier. W budynku najemcy będą mogli skorzystać z systemu operacyjnego do zarządzania biurowcem z poziomu aplikacji mobilnej. W garażu podziemnym przewidziano 218 miejsc parkingowych dla samochodów oraz stacje do ładowania pojazdów elektrycznych, a także parking dla rowerów z szatniami i prysznicami.

Craft dostarcza 26 700 mkw najwyższej klasy powierzchni biurowej rozmieszczonej na 13 kondygnacjach. Biurowiec mieści się przy ul. Chorzowskiej w bliskiej okolicy centrum handlowego. Craft jest świetnie skomunikowany z pozostałymi częściami metropolii, a nieopodal przebiega Drogowa Trasa Średnicowa.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*