Generation Park powstaje

Dynamicznie rozwijający się obszar Ronda Daszyńskiego, okolice Warsaw Spire i Placu Europejskiego stać się mają lokalnym centrum, nieopodal którego powstaje właśnie nowa inwestycja Skanska Property Poland - Generation Park.

Prócz stworzenia blisko 84 000 mkw powierzchni o najwyższych standardach inwestor kładzie nacisk na wykreowanie miejsca przyjaznego także dla kontaktów nieformalnych i spędzania wolnego czasu w sposób odpowiadający potrzebom współczesnego użytkownika. Pracownia architektoniczna JEMS wypracowała projekt kompleksu biurowego, którego ponadczasowa, minimalistyczna forma przedstawiać ma funkcjonalizm i uniwersalność. Istotnym elementem inwestycji jest skonkretyzowana wizja najbliższego otoczenia obiektu - zielonego pasażu, który ma zostać udostępniony dla użytkowników z zewnątrz. Skanska podkreśla, że miejsce ma łączyć mieszkańców Warszawy, pokolenia i subkultury, firma bierze aktywny udział w działaniach rewitalizacyjnych "Nowa Towarowa".

Generation Park to zespół trzech budynków, w tym 140 metrowej wieży, który ma być największym projektem inwestora w CEE - powierzchnia na najwyższym poziomie ma otrzymać certyfikat LEED na poziomie platinum. Obecnie rozpoczął się pierwszy etap budowy, którego zakończenie planuje się na IV kwartał 2017 roku.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*