Inwestycja, która połączy dawne z nowym

Już za trzy lata w kwartale ulic Grzybowskiej, Wroniej, Chłodnej i Krochmalnej na warszawskiej Woli pojawi się kilkanaście budynków mieszkalnych i biurowych, które staną na terenie jednego z największych niegdyś browarów w Europie w otoczeniu przestronnych placów obfitujących w restauracje, kawiarnie, sklepy i punkty usługowe. Inwestycję zrealizuje największy polski deweloper – Echo Investment.

Otwarty teren Browarów Warszawskich o łącznej powierzchni 15 700 m2 będzie dostępny przez całą dobę. Atmosferę dawnej Warszawy będzie można poczuć w odrestaurowanych XIX-wiecznych piwnicach, w których znajdą się punkty gastronomiczne i handlowe. Inwestor chce również nawiązać do wcześniejszej historii Woli, która była niegdyś dzielnicą sadów i ogrodów, poprzez projekt ogrodu centralnego, który znaleźć się ma nad piwnicami.

Obecnie realizowana jest część podziemna budynków mieszkalnych. Prace wrą również w historycznych zabudowaniach dawnego browaru, gdzie przewidziano powierzchnie biurowe. Firmy będą miały także do dyspozycji reprezentacyjne biura w nowoczesnych budynkach klasy A.

Niedługo przy skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej i Wroniej rozpocznie się budowa 11-kondygnacyjnego budynku o szklanej elewacji, po której ukończeniu nastąpi budowa trzech kolejnych biurowców.

Koniec budowy Browarów Warszawskich zaplanowano na 2020 rok.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*