Jones Lang LaSalle odpowiedzialny za komercjalizację nowego biurowca Grupy Waryński

Zespół JLL będzie odpowiadał za komercjalizację powierzchni biurowych i usługowych inwestycji zlokalizowanej na warszawskich Odolanach przy ul. Jana Kazimierza. Zadaniem firmy Jones Lang LaSalle będzie m.in. opracowanie strategii wynajmu, kompleksowe prowadzenie procesu pozyskiwania najemców oraz koordynowanie działań promocyjnych i marketingowych towarzyszących realizacji projektu.

W ramach inwestycji powstanie budynek biurowy składający się z dwóch połączonych brył - jedenasto- i sześciokondygnacyjnej, oferujący łącznie 9788 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Konstrukcja kondygnacji biurowych będzie umożliwiała jej aranżację zarówno w formie otwartej przestrzeni, jaki i klasycznego podziału na pokoje biurowe. Na parterze będzie znajdować się recepcja oraz hol wejściowy łączący obie części budynku biurowego oraz powierzchnie handlowe. Budynek do dyspozycji najemców oferował będzie również 142 miejsca parkingowe.

Autorem koncepcji obiektu jest pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Planowany termin oddania biurowca do użytku to pierwsze półrocze 2016 r.

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*