Liczne nagrody dla Grundmanna Office Park

W centralnej części Katowic powstaje kompleks Grundmanna Office Park. Budowa rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku, a obecnie trwają prace nad płytą fundamentową i stropami garażu podziemnego.

Grundmanna Office Park będzie się składać z dwóch 7-piętrowych biurowców o łącznej powierzchni 48 tys. mkw. Budynki będą połączone wspólnym, zielonym patio sprzyjającym integracji użytkowników i odpoczynkowi. Na terenie kompleksu znajdzie się boisko do gry w bule, ścieżki rowerowe i biegowe oraz rozległa zewnętrzna strefa relaksu z zielenią i małą architekturą. Projekt zakłada stworzenie angażującego społecznie miejsca, które pobudza kreatywność i zachęca do rozwoju.

Kompleks zapewni ponad tysiąc naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych wraz ze stacjami do ładowania samochodów elektrycznych oraz liczne miejsca postojowe dla rowerzystów ze stacjami serwisowania i czyszczenia. Inwestycja uwzględni również elastyczne przestrzenie co-workingowe o podwyższonym standardzie, a na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe z restauracjami oraz kawiarniami.

Grundmanna Office Park planuje wypełnić wymagania certyfikacji w systemach BREEAM oraz WELL Healthy-Safety Rating. Kompleks zdobył w ubiegłym miesiącu nagrodę w konkursie European Property Awards w kategorii: Architektura Biurowa. Dodatkowo Grundmanna Office Park został wyróżniony DNA PARIS DESIGN AWARDS 2023 oraz Five Star Award for Best Office Architecture Poland. Planowana data zakończenia budowy przypada na IV kwartał 2024 roku.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*