Marynarska Point II w modernizacji

Biurowiec Marynarska Point II zlokalizowany przy ul. Postępu 15c przechodzi modernizację. Budynek zmienia się na lepsze dla swoich najemców oraz gości. Część recepcyjna na parterze zamieni się w ozielenione strefy relaksu, wspólnej pracy oraz nieformalnych spotkań. Natomiast na zewnątrz budynku pojawią się miejskie meble oraz roślinność.

Zainspirowana ogrodem zmodernizowana przestrzeń będzie przyciągała potencjalnych najemców oraz gości niczym magnes. Nowa aranżacja niewątpliwie stanie się urokliwym miejscem biznesowych spotkań, twórczej pracy oraz po prostu miejscem w którym chce się przebywać, miejscem poprawiającym samopoczucie. Rośliny pozytywnie oddziaływują na ludzi i właśnie dlatego są jednym z najbardziej pożądanych elementów w biurze.

Modernizacja potrwa do III kw. tego roku. Będzie to przemiana w zgodzie z naturą oraz najnowszymi trendami skupiającymi się na ludziach oraz ich potrzebach. Marynarska Point II to zielony biurowiec klasy A posiadający certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym, który niebawem się wzbogaci w mały ogród pełen zieleni.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*