Nowy projekt biurowy w miejscu Domu Handlowego Sezam

Nowy Sezam jest jednym z głównych projektów realizowanych przez firmę BBI Development na terenie Polski. Budynek powstanie na miejscu Spółdzielczego Domu Handlowego „Sezam” będącego jednym z elementów wielkiego przedsięwzięcia architektonicznego Ściany Wschodniej.

Rozbiórka budynku DH Sezam i budowa nowego obiektu planowana jest na przyszły rok. Otwarcie budynku odbędzie się najpóźniej w pierwszym kwartale 2017 roku .

Obiekt oferować będzie łącznie ok. 10,000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej oraz ok. 4,850 m2 powierzchni handlowej do wynajęcia. Na powierzchnie handlowe zostaną przeznaczone trzy poziomy: poziom -1, 0 oraz +1. Powierzchnia biurowa znajdować będzie się na kondygnacjach od +2 do +9.

Nowy Sezam w standardzie wykończeń oferować będzie m.in. podnoszone podłogi, podwieszany sufit, pełne okablowanie, kable światłowodowe oraz klimatyzację. Obiekt wyposażony będzie w recepcję, ochronę budynku oraz kontrolę dostępu do budynku. System inteligentnego zarządzania budynkiem BMS zapewni nowoczesne i komfortowe środowisko pracy. Ponadto, Nowy Sezam będzie jedynym w Warszawie budynkiem bezpośrednio połączonym z metrem.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*