Ostatnie prace wykończeniowe na Wadowickiej

Krakowski biurowiec Kreo jest już na ostatniej prostej. W budynku trwają ostatnie prace wykończeniowe nad przestrzeniami wspólnymi, a wokół trwa układanie kostki brukowej oraz sadzenie zieleni. Ukończono pracę nad elewacją z piaskowca, która nawiązuje do tradycji architektonicznych Krakowa.

W Kreo rozpoczęto montaż bram garażowych, stolarki drzwiowej, instalacji sanitarnych i elektrycznych, systemów i instalacji HVAC oraz elementów wyposażenia sanitarnego. W trakcie realizacji jest również budowa pasa zjazdowego z ulicy Wadowickiej wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową.

Inwestycja będzie się starać o certyfikację w systemie SmartScore oraz WiredScore. Kreo będzie również certyfikowany w prestiżowych systemach BREEAM i WELL, które potwierdzają ekologiczny charakter budynku, jak również „Obiekt bez barier”, który świadczy o pełnym przystosowaniu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Kreo zlokalizowany jest przy ulicy Wadowickiej 12 w Krakowie. Projekt zaoferuje ponad 24 000 mkw nowoczesnej powierzchni rozmieszczonej na 9 kondygnacjach naziemnych. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest obszerny zielony taras na dachu biurowca z widokiem na panoramę Krakowa. W budynku przewidziano 300 miejsc parkingowych dla samochodów na dwóch kondygnacjach podziemnych oraz 70 stanowisk rowerowych wraz z szafkami i prysznicami. W środku przewidziano także stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest jeszcze latem tego roku.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*