Palio Office Park w Gdańsku

Minął rok od rozpoczęcia budowy wieloetapowego kompleksu biurowo-usługowego na terenie Stoczni Gdańskiej – Palio Office Park o łącznej powierzchni niemal 90 000 mkw. Kompleks będzie składał się z 8 budynków o różnej wysokości – najwyższy będzie liczył 8 kondygnacji naziemnych, natomiast najniższy 3.

Atutem zespołu budynków będą zielone strefy relaksu, które zachowując swój prośrodowiskowy charakter, sprzyjać będą kreatywnemu myśleniu oraz integracji. Nowoczesna przestrzeń z wykorzystaniem zaawansowanej technologii umożliwi pracę w komfortowych warunkach. Zastosowanie nowoczesnych narzędzi technologicznych, takich jak system „Integral” ułatwi zarządzanie przestrzenią biurową oraz samym biurem. Założeniem architektów było zachowanie historycznego charakteru w połączeniu z obecnymi trendami budowy. Projekt obejmuje również efektowne fasady z płyt kompozytowych w rudym kolorze, tak by imitowały blachy i oddawały charakter tego miejsca.

Rozpoczęła się budowa Budynku A, jako pierwszego etapu inwestycji o łącznej powierzchni 16 000 mkw i 8 kondygnacjach naziemnych. Energooszczędne rozwiązania spełniają wymogi certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Ponadto budynek będzie ubiegał się o otrzymanie certyfikatu WELL, świadczącego o najlepszych warunkach użytkowania.

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*