PUNKT z 3-metrową wysokością pomieszczeń biurowych

W Gdańsku powstaje 6-kondygnacyjny biurowiec PUNKT. W kameralnym, przeszklonym budynku znajdzie się 12,7 tys. mkw wyjątkowej przestrzeni do pracy i rozwoju biznesu.

Jeszcze w październiku ubiegłego roku PUNKT osiągnął docelową wysokość. Aktualnie montowana jest elewacja. W projekcie biurowca przewidziano uchylane okna, system indywidualnej kontroli temperatury oraz bogatą infrastrukturę dedykowaną rowerzystom. Najemcy będą mogli korzystać z aplikacji z szeregiem praktycznych funkcji w budynku. Wyróżnikiem PUNKTu będą wysokie, 3-metrowe pomieszczenia biurowe oraz taras na czwartej kondygnacji z miejscem do relaksu i odpoczynku.

Budynek będzie certyfikowany w systemie LEED v4, który stanowi potwierdzenie spełnienia najwyższych standardów środowiskowych związanych m.in. z użyciem przyjaznych dla środowiskach materiałów budowlanych, niskim zużyciem wody oraz energooszczędnością. Dodatkowo PUNKT będzie również certyfikowanym „Obiektem bez barier” z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja zapewni 310 miejsc parkingowych, w tym 85 podziemnych. Planowana data oddania do użytkowania biurowca przypada na 3Q 2024.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*