Ruszył III etap kompleksu biurowego Wadowicka 3

Na początku roku rozpoczęła się budowa ostatniego etapu kompleksu biurowego Wadowicka 3. Trzeci budynek dostarczy ponad 10 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynek, jak i jego poprzedniki, będzie się składał z 8 kondygnacji naziemnych oraz jednej podziemnej.

Warto zauważyć, że cały kampus biurowy jest certyfikowany według standardów BREEAM Interim na poziomie Excellent. Ponadto, pierwszy budynek kompleksu został nagrodzony certyfikatem FITWEL. Budynek A kompleksu biurowego Wadowicka 3 jest pierwszym zarejestrowanym projektem FITWEL w całej Polsce.

FITWEL to amerykański system certyfikacji optymalizujący wpływ budynku na zdrowie i samopoczucie jego pracowników. Dzięki uzyskanemu certyfikatowi, najemcy budynku mogą mieć pewność, że materiały oraz standard wykończenia nieruchomości są dobrej jakości, a sam budynek pozytywnie oddziałuje na otoczenie oraz najemców, zwiększając przy tym ich produktywność oraz well-being.

III etap inwestycji Wadowicka 3 potrwa do końca 2021 roku i dostarczy zarówno powierzchnie tradycyjne, jak i elastyczne dla swoich najemców.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*