Yacht Park w prestiżowym konkursie

Inwestycja Yacht Park & Marina Yacht Park doszedł do finału w międzynarodowym konkursie Le Marché International des Professionnels de L'immobilier (MIPIM) Awards 2021 w kategorii „Best Cultural and Sports Infrastructure”. Jest jednym z czterech finalistów, a walczyć o główną nagrodę będzie z cypryjską Nikozją a także z Rezekne na Łotwie i Colorado Springs w USA. Do finałów, jednak w innej kategorii, zakwalifikowała się także warszawska Elektrownia Powiśle.

Yacht Park & Marina Yacht Park to inwestycja zlokalizowana w Gdyni, złożona z 6 wysokiej klasy budynków z częściami wspólnymi, przeznaczonymi na aleję spacerową, butiki i restauracje, natomiast od strony morza znajduje się nowoczesna marina jachtowa.

Konkurs jest organizowany w celu uhonorowania najwybitniejszych, najbardziej unikatowych oraz innowacyjnych konceptów nieruchomościowych na świecie, a przyznawanie nagród odbywa się od 1991 roku. Wzięły w nim udział 172 projekty z 36 krajów. W tym roku zwycięzcy zostaną ogłoszeni na początku września na uroczystej gali w Cannes.

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*