30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Monopolis pełen atrakcji

Przejażdżka Porsche, warsztaty dla dzieci, występ chóru, wyjątkowe morsowanie i wiele innych atrakcji czekać będzie na Was w Monopolis podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

O tym, że pomaganie może wiązać się ze znakomitą zabawą, będzie można przekonać się już w najbliższą niedzielę w Monopolis. Z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na gości czekać będzie ogrom atrakcji, w których wzięcie udziału przyczyni się jednocześnie do udzielenia wsparcia zbiórce na okulistykę dziecięcą. „Przejrzyj na oczy!” to hasło tegorocznej akcji.

Wśród zaplanowanych wydarzeń coś dla siebie znajdą łodzianie w każdym wieku – w Monosferze Kreatywności skorzystać będzie można z szerokiej gamy warsztatów przeznaczonych dla maluchów od trzech lat wzwyż. Rozpoczną się w południe i będą trwać cały dzień. Również w południe rozpoczną się zajęcia plastyczno-fotograficzne w Art Gallery. Planowane warsztaty związane będą z szerzeniem wiedzy o sztukach plastycznych i fotografii poprzez zabawę. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak rysowanie, lepienie lub inne zajęcia artystyczne mogą się przyczynić do ogólnego rozwoju Waszego dziecka, to zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu w Monopolis.

- Patrząc na świat przez obiektyw opisuję historie, utrwalam uczucia. Brałam udział w wielu wystawach i doświadczyłam ogromnych emocji. Najbardziej pozytywne związane są z doprowadzaniem dzieciaków do śmiechu – mówi Magdalena Oraczewska, fotograf i animator z wykształcenia i pasji od ponad 20 lat. 

Na nieco starszych gości, na dodatek złaknionych adrenaliny, czekać będzie wyjątkowa okazja przygotowana wraz z Porsche Centrum Łódź. To możliwość przejażdżki Porsche Taycan – losowanie takiej wycieczki odbywać będzie się co godzinę w przestrzeni przy zabytkowej bramie. Jak wziąć udział? Wystarczy wrzucić dowolną kwotę do WOŚP-owej puszki! Na zainteresowanych czekać będzie także możliwość wzięcia udziału w spacerze po Monopolis, czyli oprowadzanej wyciecze, podczas której opowiedziana zostanie historia tego wyjątkowego miejsca. Wciąż za mało wrażeń? O 14:00
w Amfiteatrze Monopolis rozpocznie się absolutnie wyjątkowe Morsowanie w Monopolis. Przygotowana wraz z grupą Morsy w Łodzi i Komendą Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi atrakcja będzie jedyną okazją do mroźnej kąpieli w samym sercu Monopolis. Za każdego morsa Monopolis wesprze WOŚP kwotą 10 zł.

Wszystko to obędzie się w akompaniamencie Chóru Dziecięcego Miasta Łodzi, który uświetni niedzielę występem o godzinie 13.00. Chór prowadzi Waldemar Sutryk – profesor dr hab. sztuk muzycznych, nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem, który dyrygował wieloma orkiestrami i chórami w kraju i za granicą.

Dochód ze wszystkich atrakcji tego dnia przeznaczony zostanie na wsparcie zbiórki w ramach 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*