9 200 mkw. dla GAZ-SYSTEM S.A. w Cristal Park

Warszawa, 1 października  2015 r. - Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. podpisał umowę najmu powierzchni biurowej w stołecznym budynku Cristal Park. Firma przedłużyła dotychczasowy kontrakt i dobrała dodatkową powierzchnię docelowo zajmując prawie 9 200 mkw.

Cristal Park

Anna Szelc, przedstawicielka funduszu Azora w Europie Środkowo – Wschodniej, informuje: „GAZ-SYSTEM S.A. jest najemcą Cristal Park od początku funkcjonowania tego projektu na stołecznym rynku biurowym. Atutami obiektu są unikatowa architektura, wysoka jakość wykończenia, możliwość ekspansji w ramach budynku, ale także kameralna atmosfera i dużo zieleni. To wszystko sprawiło, że nasz klient zdecydował się nie tylko pozostać w Cristal Park na dłużej, ale i dobrać dodatkową powierzchnię”.

W procesie negocjacji warunków umowy najmu właściciela obiektu – hiszpański fundusz Azora Europa- reprezentowała firma doradcza JLL.

Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w JLL, informuje: „Umowa podpisana przez GAZ SYSTEM S.A. pokazuje, że sektor publiczny stanowi ważną grupę najemców budynków biurowych w Polsce i coraz częściej docenia wysoką jakość i efektywność nowoczesnych powierzchni. W ubiegłym roku udział jednostek administracji publicznej w ogólnym popycie na biura w Warszawie sięgnął ok. 15%”.

Cristal Park to kameralny, nowoczesny biurowiec oferujący ok. 10 500 mkw. powierzchni najmu w ramach trzech kondygnacji. Budynek położony jest w południowo – zachodniej części Warszawy, na Ochocie, przy ul. Mszczonowskiej 4, w pobliżu Alei Jerozolimskich – jednej z głównych arterii miasta, a zarazem jednej z największych stołecznych lokalizacji dla projektów biurowych. Zaprojektowany przez znaną pracownię architektoniczną JEMS Architekci obiekt charakteryzuje się elegancką, klasyczną fasadą, zapewniającą znakomite doświetlenie naturalnym światłem oraz elastyczną, ustawną powierzchnią. Cristal Park został oddany do użytku w 2009 r.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*