Adidas w Business Garden w Warszawie

SwedeCenter, inwestor i deweloper parku biznesowego Business Garden w Warszawie,  podpisał  długoterminową umowę najmu 2 800 metrów kwadratowych powierzchni biurowej z firmą adidas. Firma zajmie powierzchnię drugiego piętra jednego z dwóch budynków, które powstają w pierwszym etapie inwestycji. W negocjacjach klienta reprezentował Jones Lang LaSalle.

„Z przyjemnością witamy pierwszego najemcę w kompleksie Business Garden.  Jestem przekonany, że podpisanie umowy najmu z firmą adidas będzie początkiem naszej długotrwałej współpracy.” - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter - „Business Garden budzi spore zainteresowanie najemców.  Prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat najmu kilku tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej i zapewne niebawem zostaną podpisane kolejne umowy.”

„Business Garden to koncepcja parku biznesowego nowej generacji. Jesteśmy pewni, że dla naszych pracowników będzie to komfortowe i inspirujące miejsce pracy.  Działalność w nowej siedzibie planujemy rozpocząć na początku przyszłego roku.” – oświadczył Szymon Lubik, General Service Manager z firmy adidas Poland Sp. z o.o.

“Adidas jest firmą świadomą swojej odpowiedzialności zarówno względem środowiska naturalnego, jak i swoich pracowników. W procesie poszukiwania nowej siedziby firmy w Warszawie naszym celem była poprawa jakości i efektywności środowiska pracy tak, aby stworzyć lepsze, nowoczesne miejsce pracy – bardziej atrakcyjne, bardziej produktywne, bardziej zdrowe. Koncept parku biurowego Business Garden doskonale wpisuje się w tą filozofię.” – powiedziała Anna Krześniak, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle.

Business Garden, który jest sztandarowym projektem SwedeCenter, powstaje na rogu ulic Żwirki i Wigury i 1 Sierpnia w Warszawie. Kompleks docelowo składać się będzie z 7 budynków o łącznej powierzchni około 90 000 metrów kwadratowych.  W pierwszym etapie zostaną oddane do użytku dwa budynki o przybliżonej powierzchni najmu 32 000 metrów kwadratowych.  Pierwszy z nich oferować będzie około 14 600 metrów kwadratowych powierzchni.  Oprócz biur, w budynku znajdzie się centrum konferencyjne z 8 salami konferencyjnymi i tarasem na zielonym dachu pierwszego piętra, hotel biznesowy na ponad 200 pokoi oraz restauracja, kafeterie  i punkty usługowe.  Drugi budynek w całości zajmuje powierzchnia biurowa wielkości 17,500 metrów kwadratowych. Oddanie do użytku pierwszego etapu kompleksu Business Garden przewidziane jest  w trzecim kwartale tego roku.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*