Agenci biurowi zwiedzają C200 Office w Gdańsku

Przedstawiciele agencji doradczych działających na polskim rynku nieruchomości biurowych spotkali się w Gdańsku, aby zapoznać się z najnowszą inwestycją firmy EURO STYL w Gdańsku – biurowcem C200 Office. Specjaliści ds. wynajmu powierzchni biurowych i reprezentacji najemcy mieli okazję poznać więcej szczegółów projektu rewitalizacji C200 Office. Prezentację przeprowadziła Magdalena Reńska z JLL, a goście mieli okazję zwiedzić obiekt i zobaczyć showroom - przykład adaptacji powierzchni w budynku. Osoby chętne miały również okazję zobaczyć powierzchnię, jaką zajmować będzie firma Powel – jeden z najemców biurowca. W trakcie części nieoficjalnej goście zwiedzali Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, do którego dojechali tramwajem Bergmann z 1927 roku.

C200 Office, Gdańsk

Mikołaj Konopka, Wiceprezes Euro Styl mówi: „Cieszymy się, że specjaliści ds. wynajmu z czołowych agencji doradczych z całej Polski odwiedzili C200 w Gdańsku i z dużym zainteresowaniem poznawali budynek. Chcieliśmy dodać odrobinę historii wplatając w program spotkania przejażdżkę zabytkowym tramwajem i zwiedzanie ECS”.

Magdalena Reńska, JLLMagdalena Reńska, Dyrektor Trójmiejskiego Oddziału JLL, informuje: „Celem spotkania zorganizowanego przez EURO STYL przy współpracy z JLL było zaprezentowanie agencjom doradczym projektu C200 w Gdańsku jako ciekawej siedziby dla najemców. Gdańska inwestycja łączy nowoczesne rozwiązania z przystępnymi stawkami najmu”.

C200 to budynek biurowy będący pełną modernizacją zrealizowaną przez EURO STYL. Nowoczesny biurowiec będzie miał siedem kondygnacji naziemnych oraz 5 szybkobieżnych wind pracujących w synchronizacji. Elewację biurowca uatrakcyjni LED-owa iluminacja. Całkowita powierzchnia najmu to około 17 500 mkw. Bezpieczeństwo energetyczne zapewni generator. Istotne są także nowoczesne systemy klimatyzacji zapewniające krótki czas reakcji systemu. Na terenie znajduje się ponad 370 miejsc parkingowych, a do budynku prowadzi ścieżka rowerowa. Wszelkie udogodnienia dla rowerzystów takie jak prysznice, szafki dla rowerzystów i stojaki dla rowerów umieszczono na poziomie -1. C200 jest zlokalizowany w na granicy Wrzeszcza i Gdańska Głównego. Posiada doskonały dostęp do komunikacji miejskiej – przystanek tramwajowy jest przed wejściem do biurowca, a odległość do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej to około 500 m. Odległość do Dworca Głównego PKP i PKS to 2 km.

Głównym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację C200 jest międzynarodowa firma doradcza JLL.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*