Akron Investment CEE II przedłuża umowę najmu z firmą AXA w budynku Warsaw Trade Tower

Akron Investment CEE II (AICEE II) i dwie polskie spółki AXA poinformowały o przedłużeniu do 2020 r. dotychczasowej umowy najmu dotyczącej ponad 7,000 mkw. powierzchni biurowej w Warsaw Trade Tower.  Jest to trzecia co do wielkości umowa najmu zarejestrowana na polskim rynku nieruchomości biurowych od początku roku. W transakcji właściciela budynku reprezentowała firma  Jones Lang LaSalle.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że jeden z naszych największych najemców, firma AXA, zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu. Jest to dowód najwyższej jakości standardów powierzchni biurowej oraz zarządzania nieruchomością oferowanych przez Warsaw Trade Tower, jak również niesłabnącego zainteresowania Wolą jako poszukiwaną lokalizacją biurową.” – powiedział Stefan Ausch, Partner w Akron Group, który wraz z Asset Managerem budynku - firmą Heitman International -  negocjował umowę najmu w imieniu funduszu AICEE II.   .

Warsaw Trade Tower to najwyższy budynek biurowy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (43 piętra, 208 m wysokości), a zarazem jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów panoramy Warszawy. Obok wspaniałego widoku, budynek Warsaw Trade Tower oferuje swoim najemcom najwyższy standard powierzchni biurowych oraz liczne dodatkowe udogodnienia, w tym m.in. restaurację oraz przedszkole (planowane otwarcie - wrzesień 2012). Wraz z AXA, do grona najemców biurowca należą znane międzynarodowe firmy, takie jak KPMG, BP Europe, American Express, Mattel oraz MSD Polska.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*