Ambasada Islandii z siedzibą w FOCUSIE

Ambasada Republiki Islandii dołączyła do grona najemców biurowca Focus. To kolejna instytucja dyplomatyczna, razem z Ambasadą Norwegii i Norwegian Refugee Council, która doceniła walory budynku i lokalizacji przy Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie. Oprócz Polski, Ambasada jest również akredytowana w Ukrainie, Rumunii i Bułgarii. Będzie to 27. placówka dyplomatyczna tego kraju na świecie.

Ambasada Islandii zdecydowała się na wynajęcie powierzchni z widokiem na zielone Pole Mokotowskie. Wnetrza będą wykończone wysokiej klasy materiałami z użyciem naturalnych barw nawiązujących do islandzkich krajobrazów. Zapraszająca przestrzeń służyć będzie zarówno pracownikom ambasady jak i ich gościom. Biuro spełniać będzie rygorystyczne wymogi stawiane przez tego typu placówki w zakresie bezpieczeństwa. W kwietniu zakończyły się prace wykończeniowe nowej powierzchni i tym samym pracownicy Ambasady Islandii rozpoczęli swoją działalność przy Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie.

Wiktoria Weilandt

Focus już po raz kolejny został obdarzony zaufaniem przez tak poważną i międzynarodową instytucję, jaką jest ambasada danego kraju. W biurowcu nieustannie wprowadzane są nowe rozwiązania, mające na celu zapewnienie wysokiej jakości powierzchni dla najemców oraz najwyższej klasy bezpieczeństwa. Jestem przekonana, że przedstawiciele Ambasady Islandii dobrze poczują się w Focusie i w pełni wykorzystają potencjał jaki posiada budynek i jego lokalizacja. Cieszę się, że będziemy mogli uczestnicznyć we wzmacnianiu relacji islandzko-polskich w Warszawie i liczymy na długoletnią współpracę.

Wiktoria Weilandt

Senior Consultant, JLL Office Agency

Biurowiec Focus zlokalizowany jest przy Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie. To wyjątkowy budynek klasy A, podzielony na cztery całkowicie niezależne i samowystarczalne części, oferujące łącznie ok. 34 000 m² powierzchni biurowej do wynajęcia. Focus zaprojektowała renomowana pracownia APA Kuryłowicz & Associates, a do jego wykończenia wykorzystane zostały materiały najwyższej jakości. W przestronnym atrium znajduje się szeroki zakres usług, urozmaicających codzienne funkcjonowanie najemców, w których skład wchodzi m. in. : restauracja, kawiarnia, centrum konferencyjne czy kiosk. We wrześniu 2022 roku Focus uzyskał międzynarodowy certyfikat WiredScore, który świadczy o wysokim poziomie zaawansowania technologicznego budynku.

 

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*