Anna Bartoszewicz-Wnuk dyrektorem Workplace Advisory w JLL

Warszawa, 4 listopada 2016. - Firma JLL ogłosiła nominację Anny Bartoszewicz-Wnuk na stanowisko Dyrektora ds. Workplace Advisory (Dział Doradztwa ds. Miejsca Pracy). Anna Bartoszewicz-Wnuk poprzednio zajmowała stanowisko Dyrektora Działu Badań Rynku i Doradztwa.

Anna Bartoszewicz-Wnuk

„Anna Bartoszewicz-Wnuk to najlepszy wybór na szefa Działu Workplace Advisory”, powiedział Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce. “Jako Dyrektor Działu Badań Rynku i Doradztwa, Anna opracowywała badania dotyczące środowiska pracy, najnowszych trendów oraz specyfiki działalności największych firm – najemców powierzchni biurowych. Zna i rozumie ten sektor bardzo dobrze. Jej badania i raporty są wysoko cenione przez klientów. Anna będzie dynamicznie rozwijać nasze usługi związane z opracowywaniem strategii miejsca pracy”.

JLL oferuje swoim klientom kompleksową usługę związaną z analizą miejsca pracy, używając najnowszych technologii do analiz danych. Firma doradza klientom jak zaprojektować i urządzić biuro, aby przestrzeń była efektywna, elastyczna i sprzyjała produktywności.

„Dzięki połączeniu ekspertyzy JLL z takich obszarów jak m.in. zarządzanie projektami, doradztwo budowlane czy badania rynku, doświadczenia Tétris oraz przy wsparciu ze strony JLL Centre of Excellence, Anna Bartoszewicz–Wnuk będzie oferować naszym klientom kompleksowe wsparcie w zakresie workplace advisory”, dodał Tomasz Trzósło.

Anna Bartoszewicz-Wnuk przez 10 lat była Dyrektorem Działu Badań Rynku i Doradztwa w JLL. Pracowała głównie na rzecz inwestorów/właścicieli i deweloperów powierzchni komercyjnych. Zajmowała się wszystkimi sektorami rynku nieruchomości – biurowym, handlowym i magazynowym. Od 2009 roku jest mocno zaangażowana w prace ABSL (Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych) - wiodącej organizacji branżowej reprezentującej sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Dzięki partnerstwu strategicznemu JLL/ABSL, Anna Bartoszewicz-Wnuk miała okazję współpracować z największymi korporacjami, poznając strukturę tych organizacji, ich sposób funkcjonowania oraz wymagania dotyczące nieruchomości. 

Anna jest także inicjatorką, autorką lub współautorką takich publikacji i raportów jak „Onshore, Nearshore, Offshore – Unsure?”, „Made in Poland”, „Poland’s Big 7” czy „BPO i Centra Usług Wspólnych: Pracownicy sektora zabierają głos w sprawie swojego miejsca pracy”. Wielokrotnie prowadziła warsztaty dla firm - najemców powierzchni biurowych, podczas których prezentowała globalne i ogólnopolskie badania JLL.

Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie na wydziale Bankowości i Finansów. Jest także absolwentką studiów magisterskich w dziedzinie inwestycji w nieruchomości na City University (CASS Business) w Londynie, które ukończyła z wyróżnieniem. Anna jest laureatką europejskiej nagrody JLL za wybitne osiągnięcia związane z badaniami rynku.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*