Arthrex stawia na Astrum Business Park

Warszawa, 26 czerwca 2017 r. - Arthrex Polska - polski oddział globalnego producenta sprzętu i implantów ortopedycznych - przenosi się do Astrum Business Park na warszawskich Włochach. Firma wynajęła nowoczesne biuro o powierzchni 540 mkw. i magazyn wielkości 135 mkw., a do nowej siedziby wprowadzi się w lipcu 2017 r. Eksperci z JLL reprezentowali Arthrex w procesie poszukiwania nowej lokalizacji.

Astrum Business Park

„Poszukiwaliśmy nowoczesnego i przestronnego biura, w którym nasza firma mogłaby się dalej rozwijać, a także odpowiedniej powierzchni magazynowej, koniecznej z uwagi na specyfikę naszej działalności. Astrum Business Park spełnia te wymagania, ponadto położony jest bezpośrednio przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej oraz blisko stacji WKD Raków, co stanowi dodatkowe atuty nowej siedziby”, informuje Robert Wiśniewski, General Manager z firmy Arthrex Polska Sp. z o.o.

Adam Bechciński, JLL„Cieszymy się z możliwości doradzania firmie Arthrex w momencie jej dynamicznego wzrostu. Lokalizacja, standard oraz udogodnienia w obiekcie czynią Astrum Business Park dobrym adresem biurowym dla firmy rozwijającej swoje struktury i biznes na polskim rynku”, dodaje Adam Bechciński, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy w JLL.

Astrum Business Park oferuje ponad 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a docelowo z drugim etapem - łącznie ponad 30 000 mkw. Dla najemców, współinwestor, a jednocześnie projektant i generalny realizator inwestycji - firma PROCHEM S.A. - zapewni docelowo 800 miejsc parkingowych, z czego ponad 650 - na dwóch poziomach podziemnego garażu. Dodatkowo, przy obiekcie jest przewidziane stanowisko ładowania pojazdów elektrycznych oraz infrastruktura dla rowerzystów.

Budynek zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Włochy, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Warszawskiej Kolei Dojazdowej - WKD Raków. Obiekt położony jest także przy skrzyżowaniu dwóch ważnych arterii komunikacyjnych łączących wschodnie dzielnice Warszawy ze Śródmieściem, w odległości 15 minut środkami transportu publicznego od ścisłego centrum miasta i dziesięć minut od międzynarodowego lotniska Chopina. Jednocześnie usytuowany jest blisko trasy wylotowej na Kraków, Katowice oraz Łódź.

„Nasza firma jest obecna na rynku od 70 lat. Specjalizuje się nie tylko w inwestycjach przemysłowych, ale także nowoczesnych biurowcach, takich jak Astrum. Podążając za trendami w budownictwie, mamy zawsze na uwadze kwestie ekologiczne. Dlatego nasze projekty powstają z myślą o ich potencjalnym wpływie na środowisko, czego dowodem jest uzyskanie przez Astrum Business Park certyfikatu BREEAM FINAL na poziomie „Very Good” dodaje Krzysztof Marczak, Wiceprezes Zarządu PROCHEM S.A.

Arthrex to działająca na globalną skalę firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, posiadająca ponad 400 patentów z zakresu sprzętu, narzędzi i implantów ortopedycznych.  Główna siedziba koncernu znajduje się na Florydzie, a polski oddział firmy powstał w 2012 r. Arthrex jest światowym liderem w zakresie rozwoju nowych produktów i edukacji w dziedzinie ortopedii. Arthrex jest pionierem w dziedzinie artroskopii i opracował samodzielnie ponad 10 000 nowych produktów i procedur ortopedycznych, by rozwijać małoinwazyjną ortopedię na całym świecie.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*