Awanse na stanowiska dyrektorskie w JLL

Warszawa, 24 sierpnia 2015 r. – JLL ma przyjemność poinformować o awansach na stanowiska dyrektorskie w strukturach firmy w Polsce.

Awanse na stanowiska dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director

Marta Augustyn awansowała na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych. Marta ma 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości handlowych. Współpracowała z wiodącymi deweloperami i inwestorami z sektora - m.in. Multi Development, CDI, Liebrecht & wooD, Kulczyk Silverstein, Pradera czy AEW. Brała udział w komercjalizacji szeregu znanych centrów handlowych, takich jak Galeria Sfera, Renoma Wrocław, Klif Warszawa i Gdynia, Wola Park, Plac Unii, Forum Koszalin, Forum Gdańsk, Blue City etc. Jednym z głównych obszarów kompetencji Marty Augustyn jest reprezentacja i wsparcie najemcy w procesie określania długofalowej strategii najmu, debiutu i ekspansji światowych marek na polskim rynku. Aktualnie współpracuje z międzynarodowymi modowymi gigantami (np. Hollister i LC Waikiki). Przed dołączeniem do JLL w 2007 r. Marta zaangażowana była w komercjalizację projektów z portfolio Apsys Polska (Manufaktura w Łodzi, Wzgórze w Gdyni i ówczesna Łacina w Poznaniu.)

Marta jest absolwentką filologii francuskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowej administracji na Uniwersytecie Łódzkim

Krzysztof Jarocki uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director w Dziale Wycen. Krzysztof ma ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości w Polsce przy wycenach projektów komercyjnych. Do zakresu jego obowiązków w JLL należy współpraca z sektorem bankowym, koordynacja wycen portfolio oraz bieżące zarządzanie i realizacja wycen nieruchomości. Krzysztof posiada wysokie kompetencje szczególnie w obszarze wycen projektów handlowych, biurowych i gruntów inwestycyjnych. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS) oraz polskim uprawnionym rzeczoznawcą majątkowym. W ubiegłym roku uzyskał certyfikat CIS HypZert MLV - HypZert Real Estate Valuer for Mortgage Lending Valuation.

Krzysztof jest absolwentem kierunku geodezja i wycena nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz studiów podyplomowych z wyceny i zarządzania na Uniwersytecie Sheffield Hallam w Wielkiej Brytanii.

Sławomir Jędrzejewski awansował na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director – w Dziale Rynków Kapitałowych Nieruchomości Biurowych i Magazynowych. Ma ponad 10 lat doświadczenia w nieruchomościach komercyjnych. Sławomir świadczy usługi strategicznego konsultingu inwestycyjnego i finansowego, przeprowadza analizy rynku i nadzoruje procesy due dilligence, prowadzi negocjacje i doradza przy określaniu długoterminowej strategii na  rynku nieruchomości biurowych i magazynowych w Polsce. Współpracuje zarówno z funduszami, jak i kapitałem prywatnym, doradzając podmiotom poszukującym nowych okazji inwestycyjnych, jak i planującym sprzedaż swoich nieruchomości. Reprezentuje największych lokalnych i zagranicznych rynkowych graczy, takich jak m.in: Blackstone, Ghelamco, Heitman, Octava, PHN, Pramerica, Prologis, DWAM, Skanska, Segro, TPG czy Union Investment. Od momentu dołączenia do JLL w 2007 r. Sławomir brał udział w transakcjach o łącznej wartości ponad 2,2 mld euro.

Sławomir jest absolwentem finansów i bankowości Szkoły Głównej Handlowej.

Małgorzata Więcko otrzymała awans na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director – w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Małgorzata kieruje pracami 12 – osobowego zespołu specjalistów odpowiedzialnych za nieruchomości magazynowe i biurowe w Polsce dbając o zapewnienie klientom JLL najwyższej jakości usług. Współpracuje z takimi firmami jak m.in. WP Carey, Aviva Investors, P3, Heitman czy Tritax. Przed dołączeniem do JLL zarządzała dużymi projektami mieszkaniowymi w Wielkiej Brytanii oraz budynkami biurowymi klasy A w Warszawie. Jej obszary kompetencji obejmują zarządzanie nieruchomościami magazynowymi, biurowymi i mieszkaniowymi, jak również wynajem i marketing.

Małgorzata jest absolwentką ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku, metod ilościowych i systemów informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz kierunku real estate management and investment na Uniwersytecie Herriot-Watt w Edynburgu. Jest członkiem RICS - Royal Institution of Chartered Surveyors i posiada tytuł LEED Green Associate.

Awanse na stanowiska dyrektorskie typu Associate Director

Grzegorz Boczek awansował na stanowisko dyrektorskie typu Associate Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych. Grzegorz ma 8 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. W JLL odpowiedzialny jest przede wszystkim za reprezentację właścicieli budynków biurowych w Warszawie. Jego główne obszary kompetencji to komercjalizacja biurowców począwszy od doradztwa na etapie projektowania przez tworzenie strategii marketingowej, aktywne pozyskiwanie najemców po wsparcie właściciela w procesie zawierania umów najmu. Odpowiada za komercjalizację takich obiektów jak m.in. Warsaw Spire czy Powiśle Park.

Grzegorz jest absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Posiada certyfikat CCIM (Certified Commercial Investment Member).

Ewelina Kanownik-Guzal otrzymała awans na stanowisko dyrektorskie typu Associate Director w Dziale Wycen. Ma dziewięć lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Odpowiada za przygotowywanie i koordynowanie wycen nieruchomości z każdego sektora, zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów.

Ewelina jest uprawnionym rzeczoznawcą majątkowym i należy do Royal Institution of Chartered Surveyors  (RICS). Jest absolwentką zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie oraz wyceny i zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Sheffield Hallam i Uniwersytecie Nottingham Trent. Ukończyła również studia podyplomowe z wycen na Politechnice Warszawskiej.

Agata Zając awansowała na stanowisko dyrektorskie typu Associate Director w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych. Agata koordynuje przebieg transakcji pozyskiwania i sprzedaży gruntów pod projekty magazynowe i przemysłowe. Odpowiada za analizy uwarunkowań planistycznych, prawnych i technicznych dla danej nieruchomości, tworzenie dokumentacji terenów inwestycyjnych, budowanie bazy danych, a także opracowanie graficzne projektów. Doradzała przy poszukiwaniu i kupnie gruntów dla takich deweloperów jak Goodman, Panattoni, Prologis czy MLP. Zaangażowana była w transakcje pozyskania działek inwestycyjnych pod takie projekty jak fabryka OSI w Ostródzie (11 ha) czy fabryka Nestle we Wrocławiu (13,5 ha).

Agata jest absolwentką gospodarki przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz wycen na Politechnice Warszawskiej.

Jan Zombirt otrzymał awans na stanowisko dyrektorskie – Associate Director – w Dziale Badań Rynku i Doradztwa. Do jego głównych obowiązków należy strategiczne doradztwo przy projektach realizowanych wspólnie lub na rzecz sektora publicznego oraz przy kompleksowych, unikalnych raportach analitycznych obejmujących różne obszary rynku, prowadzonych również z partnerami zewnętrznymi.

Z JLL związany jest od 2009 r. Przez ostatnie lata odpowiadał za analizę rynków powierzchni handlowych i magazynowych – doradzał klientom zewnętrznym i wspierał projekty realizowane przez zespoły wycen i rynków kapitałowych w ramach JLL. Współpracował m.in. z Prologis, Tesco, GTC, Neinver, IKEA, Plaza Centers, Mayland, Partnertech czy Akron. Wcześniej pracował w TVN S.A., gdzie był odpowiedzialny za badania rynku reklamy telewizyjnej i analizy oglądalności.

Jan jest absolwentem gospodarki przestrzennej w Szkole Głównej Handlowej.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*