Awanse na stanowiska dyrektorskie w JLL

Firma doradcza JLL ma przyjemność poinformować o awansach na stanowiska dyrektorskie typu National Director w strukturach konsultingowych firmy w Polsce.

Tytuł National Director otrzymali: Joanna Kaczmarek-Walas, Łukasz Mazurczak, Aneta Parzuchowska, Karol Patynowski oraz Agata Zając.

 

 

Joanna Kaczmarek-Walas

Joanna Kaczmarek Walas awansowała na stanowisko National Director w Dziale Wycen. Joanna ma 12 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości komercyjnych. Jej główny obszar kompetencji to przygotowywanie i koordynowanie wycen nieruchomości z sektora handlowego i analizy portfolio.Współpracuje z wiodącymi inwestorami i deweloperami z branży, m.in. Unibail Rodamco, Skanska, Real2B, Peakside Polonia Management, ING Lease, Immofinanz AG, First Property Poland i wieloma innymi. Posiada państwowe uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego oraz jest członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS).

Joanna ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Finanse i Bankowość oraz Studia Podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Jest również absolwentką studiów Sheffield Hallam University dotyczących wycen nieruchomości (MSc in Property Appraisal and Management).

 

Łukasz Mazurczak

Łukasz Mazurczak uzyskał awans na stanowisko National Director w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Łukasz, ekspert z 17 – letnim doświadczeniem, nadzoruje operacje i procesy związane z zarządzaniem nieruchomościami biurowymi oraz dba o rozwój działu i obsługiwanego przez zespół portfolio projektów. Do jego kluczowych obowiązków należy kierowanie zespołem zarządców i menedżerów technicznych i dbałość o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jest także specjalistą w opracowywaniu strategii zakupów portfelowych energii oraz metod zarządzania jakością. Współpracował z wiodącymi deweloperami, funduszami inwestycyjnymi i innymi właścicielami nieruchomości – były to tak znane firmy jak m.in. Asbud, Aviva, CA Immo, Crownway, Blackstone, Ghelamco, GLL, Hansa Investments, HB Reavis, Heitman, Peakside, RREEF (DWAM), Skanska.

Łukasz absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami i Inwestycji.

 

Aneta Parzuchowska

Aneta Parzuchowska awansowała na stanowisko National Director w Dziale Marketingu i Komunikacji. Aneta jest ekspertem ds. marketingu z 19 – letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych. W JLL odpowiada za opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej, jak również koordynację wspólnych inicjatyw marketingowych firmy w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Zarządza zespołem specjalistów z obszaru identyfikacji wizualnej, marketingu korporacyjnego, nieruchomości, cyfrowego, jak również projektowania graficznego. Jej główne obszary specjalizacji to opracowanie i koordynacja kampanii rebrandingowych oraz wsparcie rozwoju linii biznesowych.

Aneta jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej.

 

Karol Patynowski

Karol Patynowski awansował na stanowisko National Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy. Karol ma 10 lat doświadczenia w branży nieruchomości, w obszarze doradztwa na rzecz firm poszukujących powierzchni biurowej – zarówno przy opracowywaniu, jak i wdrażaniu długofalowych strategii najmu oraz negocjacji warunków komercyjnych. Współpracował z wiodącymi globalnymi markami, takimi jak m.in. Accenture, The Boston Consulting Group, Cisco, Eurobank, Honeywell, KPMG, Play, Philips, P&G, Samsung, Unit4, IMS Health, czy Wolters Kluwer. Jako Dyrektor ds. Rynków Regionalnych doradza firmom przy poszukiwaniu i wyborze powierzchni biurowej, rozbudowie i restrukturyzacji portfela lokalizacji, konsolidacjach, relokacjach i renegocjacjach.

Karol jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowych studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej.

 

Agata Zając

Agata Zając uzyskała awans na stanowisko National Director w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych. Agata koordynuje przebieg transakcji pozyskiwania i sprzedaży gruntów pod projekty magazynowe i przemysłowe. Odpowiada za analizy uwarunkowań planistycznych, prawnych i technicznych dla danej nieruchomości, tworzenie dokumentacji terenów inwestycyjnych, budowanie bazy danych, a także opracowanie graficzne projektów. Doradzała przy poszukiwaniu i kupnie gruntów dla takich deweloperów jak Goodman, Panattoni, Prologis czy MLP. Zaangażowana była w transakcje pozyskania działek inwestycyjnych pod takie projekty jak fabryka OSI w Ostródzie (11 ha), fabryka Nestlé we Wrocławiu (13,5 ha), zakład produkcyjny Volkswagen we Wrześni (300 ha). Ma siedem doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych.

Agata jest absolwentką Gospodarki Przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Wycen na Politechnice.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*