Awanse w zespole Office Agency

JLL to wiodąca firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości… Prawdopodobnie wchodząc na tę stronę doskonale wiesz, czym zajmuje się JLL, jednak możliwe, że nie znasz jeszcze specyfiki naszego zespołu i sukcesów, jakie wspólnie odnosimy każdego dnia. Właśnie dlatego dziś chcemy przybliżyć to, czego nie widać na pierwszy rzut oka, a co stanowi niezwykle mocne fundamenty Agencji Biurowej JLL w Polsce.

Zespół JLL to przede wszystkim ludzie. Każdy członek zespołu wnosi unikalną osobowość, doświadczenia, umiejętności, perspektywy i różnorodność, która wzbogaca całą grupę. Zespół tworzą przede wszystkim ludzie, którzy swoim zaangażowaniem i wiedzą są w stanie osiągnąć sukces nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Zespół Reprezentacji Wynajmującego w Warszawie składa się z 11 osób. Dziś pragniemy skupić uwagę na trio, które 1 lipca roku otrzymało awans, potwierdzający ich wysoki poziom pracy oraz zaangażowania w rozwój i sukcesy Office Agency.

Ilona Danelczyk, Senior Director

Ilona dołączyła do zespołu Office Agency w 2016 roku jako Senior Consultant. Od początku zdecydowanie można było zauważyć wysokie umiejętności negocjacyjne Ilony oraz wyjątkową znajomość rynku nieruchomości komercyjnych. Wynikiem jej zaangażowania i owocnej pracy był awans w 2019 roku na stanowisko Director. W ostatnich latach Ilona odpowiadała za najbardziej wymagające i prestiżowe projekty biurowe, tworząc dla nich strategię najmu oraz strategię marketingową, a następnie wdrażała je w życie. Ilona ma również swój ogromny wkład w pozyskiwaniu kolejnych projektów, wchodzących w skład portfolio JLL. Jej aktywna postawa, doskonała jakość pracy, jak również umiejętność zbudowania doskonałych relacji biznesowych przełożyły się na to, że z dniem 1 lipca 2024 Ilona awansowała na stanowisko Senior Director.

Milena Lewandowska, Senior Consultant.

Milena rozpoczęła przygodę z JLL na stanowisku Asystentki w zespole Office Agency w 2020 roku. Od samego początku wykazywała się dużą chęcią rozwoju i była zdeterminowana, by związać swoją karierę z rynkiem nieruchomości komercyjnych, mimo braku wcześniejszego doświadczenia. W bardzo szybkim tempie, przyswajając niezbędną wiedzę i praktykę, w 2021 roku dołączyła do biznesowej części zespołu Office Agency, już jako Junior Consultant, a w kolejnym roku awansowała o stanowisko wyżej. W ciągu ostatnich 2 lat Milena reprezentowała zarówno deweloperów jak i fundusze inwestycyjne wykazując się niezmiennym zaangażowaniem i sumiennością. Z wykształcenia Milena jest architektką, co zdecydowanie ułatwia jej zrozumienie potrzeb zarówno najemców, jak i wynajmujących. Mielna na co dzień wykazuje się kreatywnością i szukaniem coraz to nowych rozwiązań, a w ostatnim czasie współtworzy również popularny już cykl warsztatów „Green Leases”, czyli zastosowania elementów zrównoważonego rozwoju w umowach najmu biurowego. Z dniem 1 lipca 2024 Milena awansowała na stanowisko Senior Consultant.

Radosław Krajewski, Consultant

Radosław dołączył do Office Agency w styczniu 2023 roku jako Junior Consultant. Przed dołączeniem do zespołu JLL nie był związany z branżą nieruchomości komercyjnych, co pozwoliło mu na nieszablonowe podejście do tematu. Przez ostatnie 1,5 roku Radosław budował doświadczenie i wiedzę na warszawskim rynku biurowym, pracując w ramach większych zespołów.  W tym czasie wykazał się dużym zaangażowaniem, sumiennością i chęcią nauki, co zaowocowało jego awansem na stanowisko Consultant.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Waszą codzienną pracę!

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*