Baza Biur liderem na torze wyścigowym

Sobota 9 kwietnia w Ułężu na Lubelszczyźnie była dniem pełnym emocji dla amatorów roadstera Mazdy i mocnych wrażeń. Kolejna już impreza, która jest organizowana przez MX-5 Klub Polska od 2012 roku, przyciągnęła rzeszę pełnych entuzjazmu zawodników z całej Polski.

W tym sezonie jak i w trzech poprzednich Bazę Biur i JLL reprezentował dumnie Tomasz Czuba. Z radością przyjęliśmy wiadomość, że w I rundzie 2016 roku ponownie udało mu się wywalczyć zwycięstwo w swojej klasie – pojazdów o pojemności od 1,8-2,0l, a co ważniejsze również w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego tak owocnego rozwijania swojej pasji!

 

Warte podkreślenia jest inicjowanie wydarzenia z myślą o podnoszeniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez doskonalenie umiejętności kierowców, co stanowi priorytet organizatorów. W tym celu uczestnicy cyklu imprez mogą korzystać z pomocy i doradztwa profesjonalnego zespołu instruktorów rajdowych. Jednak kluczowym dla imprezy elementem, który stanowi niezmiennie źródło wielu wrażeń jest rywalizacja na torze – przejazdy na czas prób sportowych.

Inicjator i pomysłodawca wydarzenia – Klub MX-5 Polska ma swój początek w 2003 roku. Od tego momentu jest stowarzyszeniem miłośników i pasjonatów jedynej i niezastąpionej mazdy. Klub stanowi niezwykle aktywne środowisko - licznie organizowane wyjazdy, spotkania i imprezy pozwalają odkrywać urok kultowego samochodu.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*