Becton Dickinson rozwija się w Warszawie i we Wrocławiu

Firma Becton Dickinson dobrała dodatkową powierzchnię biurową w Business Garden we Wrocławiu oraz przedłużyła umowę najmu w Poleczki Business Park w Warszawie, gdzie także zdecydowała się na wynajęcie dodatkowej przestrzeni. Firma JLL reprezentowała najemcę w procesie renegocjacji obu umów.

Becton Dickinson to czołowa firma na światowym rynku technologii medycznych i lider w dziedzinie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników opieki zdrowotnej, jak i w zakresie technologii wykorzystywanej w badaniach medycznych i laboratoriach klinicznych. Firma przedłużyła umowy najmu we wrocławskim Business Garden na powierzchni ponad 1800 mkw. i w warszawskim Poleczki Business Park na powierzchni ponad 1100 mkw., gdzie wynajęła także ok. 200 mkw. dodatkowej powierzchni.

„Oddziały Becton Dickinson znajdują się w Warszawie i we Wrocławiu. Zawsze wybieramy biura najwyższej jakości zlokalizowane w nowoczesnych obiektach, które stanowią otoczenie sprzyjające efektywnej pracy i budowaniu zaangażowania naszych pracowników. We wrocławskim oddziale kilka lat temu skonsolidowaliśmy nasze biura i zdecydowaliśmy o rozwoju w tej lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że nasza obecność w budynkach Business Garden we Wrocławiu i Poleczki Business Park w Warszawie, będzie sprzyjać umacnianiu naszego biznesu”, mówi Coralie Clement, Regional Real Estate Manager EMEA & Greater Asia.

Poleczki Business Park Berlin to druga faza całego kompleksu stanowiącego dwa 4-kondygnacyjne budynki, które oferują łącznie ok. 21 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynki wchodzące w skład drugiej fazy zostały pre-certyfikowane na poziomie LEED Gold. Z kolei Business Garden Wrocław to nowoczesny park biurowy, który składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni biurowej około 36 600 mkw. Kameralna zabudowa, otoczenie zieleni, zaawansowane rozwiązania techniczne i telekomunikacyjne, znakomicie doświetlone, elastyczne i efektywne powierzchnie biurowe zapewniają użytkownikom budynków komfortowe, przyjazne i bezpieczne warunki pracy.

Katarzyna Krokosińska

Becton Dickinson to firma, która prężnie rozwija się zarówno na rynku wrocławskim jak i warszawskim. Ten światowy lider na rynku technologii medycznych od początku stawiał na zaawansowane technologicznie przestrzenie i komfort pracy swoich pracowników. Jesteśmy przekonani, że obie lokalizacje doskonale spełnią wysokie wymagania firmy Becton Dickinson.

Katarzyna Krokosińska

Dyrektor Biura JLL we Wrocławiu

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*