Biuro VELUX w The Park Warsaw powiększyło się

Firma VELUX przedłużyła umowę najmu i zdecydowała się na istotne powiększenie swojego biura w The Park Warsaw – inwestycji realizowanej przez White Star Real Estate. Obecna umowa obejmuje wynajem ponad 3000 mkw. powierzchni biurowej, która jest siedzibą spółki handlowej oraz globalnego centrum usług wspólnych. Firma JLL reprezentowała najemcę w procesie renegocjacji umowy.

Grupa VELUX, razem ze swoimi spółkami siostrzanymi w Polsce, jest największym producentem i eksporterem okien w kraju. Działają w Polsce od ponad 30 lat, obecnie zatrudniają około 4000 osób, pracujących w Warszawie, Gnieźnie, Namysłowie oraz Wędkowych. Grupa kapitałowa słynie z produkcji okien dachowych oraz rolet, ale produkuje w Polsce również okna fasadowe na eksport.

„W The Park Warsaw działa biuro spółki handlowej oraz nasze międzynarodowe centrum usług wspólnych, które ostatnio dynamicznie się rozwija. W związku z tym zdecydowaliśmy się na istotne zwiększenie wynajmowanej powierzchni. Jest to obiekt, który w pełni spełnia nasze oczekiwania, a ze względu na skalę projektu daje nam dogodną możliwość ekspansji biura wraz z rozwojem firmy. The Park Warsaw to reprezentacyjny kompleks oferujący wysoki standard z ciekawie zaaranżowanymi przestrzeniami wspólnymi i udogodnieniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z zarządcą obiektu”, mówi Jacek Siwiński, Prezes VELUX Polska.

„Cieszymy się, że mimo trudnej dla wszystkich sytuacji w dobie pandemii, firma VELUX zdecydowała się zostać w The Park Warsaw na dłużej i zwiększyć dotychczasowo wynajmowaną przestrzeń. Kolejne przedłużenia umów w The Park Warsaw utwierdzają nas w przekonaniu, że potencjał lokalizacji, uzupełniony o architekturę z dużą ilością zieleni oraz elastyczne rozwiązania powierzchni biurowej stwarzają komfortowe środowisko pracy, które przyciąga firmy”, dodaje Anna Sztolc-Dudek, Senior Leasing & Tenant Care Manager, White Star Real Estate.

The Park Warsaw to samowystarczalny kampus biurowy o łącznej powierzchni najmu 130 000 mkw., zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Włochy, w pobliżu skrzyżowania Alei Krakowskiej i ulicy Łopuszańskiej, dwóch głównych arterii komunikacyjnych Warszawy. The Park Warsaw zapewnia wysoki standard wykończenia budynku oraz elastyczną, otwartą przestrzeń biurową. To co wyróżnia kampus The Park Warsaw, to unikatowa architektura z dużą ilością zieleni, która tworzy wewnętrzną przestrzeń przeznaczoną wyłącznie dla pieszych. Dzięki temu The Park Warsaw jest nie tylko atrakcyjną przestrzenią do pracy, ale również doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu. Duży nacisk położony jest na stworzenie komfortowej i przyjaznej atmosfery. W The Park Warsaw najemcy i goście mogą znaleźć szeroki wachlarz udogodnień, takich jak: strefa gastronomiczna The Park Kitchen, kantyna, kawiarnia, sklep spożywczy, klub fitness, a także przedszkole.

Zuzanna Kowalczyk

Dalsza ekspansja firmy VELUX to jeden z dowodów na mocne perspektywy dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce, co z kolei należy traktować jako dobrą wiadomość dla krajowego rynku biurowego. The Park to wyjątkowy kompleks biurowy stanowiący idealną przestrzeń do rozwoju. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej długofalowej współpracy z firmą VELUX i cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy reprezentować tego najemcę w procesie ekspansji i renegocjacji umowy najmu.

Zuzanna Kowalczyk

Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*