Biuro VELUX w Warszawie się rozrasta

Warszawskie biuro należące do Grupy VELUX przedłużyło umowę najmu w kompleksie The Park Warsaw. Firma jednocześnie wynajęła dodatkowe ok. 550 mkw. powierzchni biurowej, powiększając swoją siedzibę do blisko 2 300 mkw. Eksperci z JLL po raz kolejny reprezentowali VELUX Polska w procesie negocjowania warunków umowy najmu.

„Dynamiczny rozwój firmy głównie z uwagi na rozwój funkcji globalnych, które nasi pracownicy świadczą na rzecz Grupy, sprawił, że obecna powierzchnia okazała się dla nas niewystarczająca. Wysoki standard techniczny budynku, a także infrastruktura całego obiektu z licznymi udogodnieniami dla naszych pracowników sprawiają, że czujemy się tutaj komfortowo”, komentuje Krzysztof Bogdziewicz, Dyrektor ds. zarządzania obiektami w Grupie VELUX.

Firma VELUX prowadzi swoją działalność w Polsce od 1990 roku i zatrudnia ponad 4 300 osób, z czego większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach. Jest liderem w produkcji i transporcie okien dachowych i bardzo rozpoznawalną marką w swojej branży.

Zuzanna Kowalczyk

VELUX to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna marka w swojej branży. Taka firma powinna mieć siedzibę zarówno prestiżową jak i gwarantującą opcję dalszego rozwoju, z możliwością dostosowania do konkretnych potrzeb pracowników. The Park w pełni spełnia te wymagania stąd decyzja, aby to właśnie ten kampus biurowy, z terenami zielonymi i szeregiem udogodnień stał się długofalowym adresem biznesowym dla VELUX Polska. Cieszymy się z kontynuacji współpracy z firmą VELUX przy ustalaniu ich strategii najmu odpowiadającej dynamicznemu rozwojowi na polskim rynku

Zuzanna Kowalczyk

Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

The Park Warsaw to samowystarczalny kampus biurowy, zlokalizowany na warszawskich Włochach, w pobliżu lotniska i istotnych arterii komunikacyjnych, co zapewnia doskonałe połączenie z centrum oraz innymi częściami miasta. W ramach inwestycji docelowo powstanie 10 budynków biurowych klasy A, o całkowitej powierzchni najmu 110 000 mkw. The Park Warsaw zapewnia wysoki standard specyfikacji technicznej budynków oraz elastyczne rozwiązania powierzchni biurowej typu open space, zgodnie z potrzebami międzynarodowych i polskich firm. Projekt otrzymał końcowy certyfikat BREEAM z oceną Excellent, przyznawany wiodącym budynkom zrównoważonego rozwoju.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*