Biurowiec Lakeside doceniony podczas Property Design Awards

Warszawski biurowiec LAKESIDE od ATENOR został doceniony nagrodą Property Design Awards podczas tegorocznej konferencji 4 Design Days. LAKESIDE to pierwsza warszawska inwestycja ATENOR, a za wyłączną komercjalizację budynku odpowiada firma JLL Polska.

Property Design Awards to prestiżowy plebiscyt nagradzający najlepszą polską architekturę. Konkurs, który na stałe wpisał się na listę wydarzeń towarzyszących 4 Design Days, jest organizowany od 2016 roku, przez Grupę PTWP, wydawcę serwisów PropertyDesign.pl i PropertyNews.pl oraz organizatora wydarzenia 4 Design Days. Konkurs ma na celu nagrodzenie najlepszych budynków komercyjnych i użyteczności publicznej oddanych do użytku w 2023 roku oraz ich twórców. Obiekty i wnętrza, które nagradzane w ramach Property Design Awards 2024 to te, które reprezentują architekturę i design na najwyższym poziomie.

"To nasz pierwszy biurowiec w Polsce więc z dumą przyjmujemy kolejne nagrody i wyróżnienia, które doceniają jego wszystkie walory. Inwestycja LAKESIDE była ogromnym sukcesem i wyróżnia się swoją skalą, budową, a nawet lokalizacją, zupełnie wyjątkową dla warszawskiego biurowca.” (Maciej Krenek, Country Director, ATENOR)

Podczas tegorocznego plebiscytu, budynek LAKESIDE został nagrodzony w kategorii bryła. Nagrodę w trakcie trwania konferencji odebrali Maciej Krenek, Country Director Atenor Poland, Rafał Grzelewski, architekt, wspólnik oraz Piotr Bzdel, architekt i junior partner z Grupa 5 Architekci.

Wiktoria Weilandt

To niezwykła inwestycja, a doskonałym potwierdzeniem jej wartości jest fakt, że zachwyca nie tylko szerokie grono najemców, ale także specjalistów z branży architektonicznej. Cieszy nas, że to nam powierzono komercjalizację tego budynku, gdyż jego zalety mówią same za siebie, a my z dumą możemy go reprezentować i eksponować te walory wśród największych firm na rynku, które przenoszą tutaj swoje siedziby.

Wiktoria Weilandt

Consultant, Office Agency, JLL.

LAKESIDE to nowoczesny biurowiec o powierzchni około 23 833 mkw. Budynek już w październiku ubiegłego roku otrzymał pozwolenie na użytkowanie. LAKESIDE przekroczył poziom wynajęcia na poziomie 90 proc., a w gronie najemców prestiżowego biurowca znalazły się największe polskie i międzynarodowe firmy m.in. z branży medycznej, energetycznej i IT. Budynek już na etapie budowy uzyskał certyfikat BREEAM, na najwyższym poziomie „Outstanding”, oraz certyfikat WELL na poziomie „Gold”. Biurowiec będzie wyposażony w szereg udogodnień, takich jak lokal gastronomiczny z kawiarnią, pełną infrastrukturę dla rowerzystów oraz stacje ładowania samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych. Dzięki korzystnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, LAKESIDE jest znakomicie skomunikowany - w bliskiej odległości od stacji metra Służew i Wilanowska oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. Ponadto, inwestycja wyróżnia się wyjątkowym widokiem z okien na przylegający do inwestycji park oraz jezioro.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*