BOBO Coworking wchodzi do Polski

Powstanie nowa przestrzeń coworkingowa w myhive Crown Point na warszawskiej Woli

BOBO Coworking jest nowym operatorem coworkingowym na polskim rynku. Oferuje elastyczne czynszowo powierzchnie biurowe (i usługi) w innowacyjnym biurze dla start-up’ów, małych i średnich firm, spółek IT, młodych przedsiębiorców i freelancerów. Pierwsza placówka o powierzchni ok. 1 700 mkw. otworzy się pod koniec tego roku w budynku myhive Crown Point w Warszawie. BOBO Coworking planuje otworzyć kolejne 5 lokalizacji w przeciągu najbliższych 3 lat w największych miastach w Polsce. Brokerem transakcji była firma doradcza JLL.

„Podjęliśmy strategiczną decyzję o wprowadzeniu na polski rynek naszego najnowszego konceptu biurowego skierowanego przede wszystkim do przedstawicieli branży kreatywnej, start-upów czy freelancerów. Szukaliśmy atrakcyjnej biznesowej lokalizacji w centrum Warszawy, dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Wola była naturalnym wyborem”, mówi Daniel Bahman, Business Development Manager, BOBO.

 

„Cieszymy się, że do najemców myhive Crown Point dołącza gracz, który zapewni elastyczną przestrzeń dla mniejszych, innowacyjnych firm. Przestrzenie coworkingowe coraz częściej powstają w wysokiej klasy biurowcach, w prestiżowych dzielnicach, tuż obok siedzib międzynarodowych firm. BOBO Coworking w myhive Crown Point doskonale wpisuje się w ten trend, uzupełniając ofertę biurową na Woli”, komentuje Rafał Pisklewicz, Team Leader Leasing Office, IMMOFINANZ.

myhive Crown Point został oddany do użytku w 2004 r. i oferuje ok. 10 250 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynek liczy osiem kondygnacji naziemnych i dwie podziemne z parkingiem na 88 samochodów. Położony jest bezpośrednio przy stacji metro Rondo Daszyńskiego oraz w pobliżu przystanków licznych linii autobusowych i tramwajowych łączących Wolę ze wszystkimi lewobrzeżnymi dzielnicami Warszawy. Budynkiem zarządza firma JLL.

Michał Lis

Biurowiec myhive Crown Point to budynek klasy A, oferujący najemcom bardzo dobry dostęp do środków komunikacji, wysoki standard powierzchni, czy udogodnienia takie jak przestronny taras z widokiem na nowe biznesowe centrum Warszawy - Wolę.

Michał Lis

Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL

myhive to marka dla budynków biurowych, wprowadzona przez IMMOFINANZ w drugiej połowie ubiegłego roku. Aktualnie budynków myhive w Warszawie jest sześć. Wyróżniają się wyjątkowym lobby, podobnym do tych z hoteli butikowych w kontekście designu, wyjątkowym poziomem usług, wszechstronną infrastrukturą oraz międzynarodową społecznością najemców tworzoną w ramach marki.  

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*