Wrocławskie biuro Brytyjsko-Polskie Izby Handlowej (British Polish Chamber of Commerce – BPCC) oraz JLL zapraszają na konferencję, której celem jest analiza kierunków rozwoju obszarów biznesowych Wrocławia. Wydarzenie odbędzie się w 23 kwietnia br., w hotelu Radisson BLU. JLL jest jednym ze sponsorów konferencji, a patronat medialny nad nią objął portal bazabiur.pl.
Eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL poruszą w swoich wystąpieniach tematy trendów na rynku nieruchomości biurowych oraz kosztów operacyjnych obiektu i ich zależności od certyfikatów ekologicznych i proekologicznych. Do grona prelegentów należą ponadto przedstawiciele Brytyjsko – Polskiej Izby Handlowej, Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, firmy Knight Frank, Vantage Development, Grupy Nowy Styl i Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. k. Wśród omawianych zagadnień znajdą się m.in.: kierunki rozwoju aglomeracji Wrocławia czy praktyczne problemy podatkowe przy realizacji i sprzedaży inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych. Konferencję zakończy panel dyskusyjny, a po nim lunch w hotelowej restauracji.
Forum Rynku Nieruchomości w Aglomeracji Wrocławskiej rozpocznie się 23 kwietnia br. w Hotelu Radisson BLU (Sala Akademia, ul. Purkyniego 9, Wrocław) o godzinie 9:00. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o rejestrację przez formularz elektroniczny dostępny na stronie internetowej www.bpcc.org.pl lub odesłanie na adres wroclaw@bpcc.org.pl potwierdzenia udziału, imienia, nazwiska i firmy do dnia 21 kwietnia br. (wtorek).
Udział w konferencji jest bezpłatny.