Business Garden z większym biurem GSK

GSK, globalna firma z obszaru ochrony zdrowia, rozszerzyła umowę najmu w poznańskim parku biurowym Business Garden, gdzie po ekspansji będzie zajmować ponad 3 700 mkw. powierzchni. W procesie ustalania szczegółów najmu, które objęły między innymi renegocjacje, przygotowanie długoterminowej strategii oraz doradztwo techniczne, GSK wspierali eksperci z międzynarodowej agencji doradczej JLL.

GSK to największy w naszym kraju inwestor w branży farmaceutycznej. Firma działa w dwóch miastach w Polsce – Warszawie i Poznaniu, gdzie mieści się fabryka koncernu oraz centrum usług obsługujące procesy zakupowe oraz IT. Już wkrótce poznańskie biuro zwiększy zakres swoich kompetencji również o funkcje związane z obszarem finansów. Stąd decyzja o rozszerzeniu umowy najmu w Business Garden.

„Poznań to jedna ze strategicznych lokalizacji GSK w Europie. W GSK Finance Hub - Europe będziemy świadczyć usługi finansowe związane z planowaniem i sprawozdawczością, a także bardziej złożone działania księgowe i rachunkowość zarządczą dla całego GSK w Europie. Tak ambitne plany muszą iść w parze z odpowiednią przestrzenią biurową, która pomieści nasz rosnący zespół i zapewni komfortowe warunki pracy na miarę strategii Modern Employer, którą obecnie wdrażamy w GSK Polska. Kompleks Business Garden doskonale spełnia nasze potrzeby”, tłumaczy Andy Eastland, Regional Hub Lead, GSK Finance Hub – Europe.

Business Garden Poznań] to nowoczesny park biurowy, który składa się z dziewięciu budynków oferujących 80 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. 

Maciej Traczyk

Business Garden to jeden z najatrakcyjniejszych kompleksów biurowych w Poznaniu. Jego kameralna zabudowa, otoczenie zieleni, zaawansowane rozwiązania techniczne i telekomunikacyjne oraz znakomicie doświetlone, elastyczne powierzchnie biurowe trafiają w potrzeby najbardziej wymagających najemców. Potwierdzeniem atrakcyjności tego parku biurowego jest rozszerzenie umowy o ponad 1 700 mkw. przez firmę GSK, która w centrum zainteresowania stawia swoich pracowników. Nasz klient wybiera tylko znakomicie zlokalizowane i nowoczesne inwestycje biurowe, które pozytywnie przekładają się na komfort pracy zespołu

Maciej Traczyk

Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

Inwestycja jest położona przy ulicy Bułgarskiej w dzielnicy administracyjnej Grunwald. Obiekt posiada bezpośredni dostęp do bogatej infrastruktury komunikacyjnej miasta z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi. Zaletą lokalizacji jest łatwe połączenie z autostradą A2 oraz bliskość międzynarodowego portu lotniczego Ławica (niecałe 10 minut jazdy samochodem). Dodatkowym udogodnieniem jest sąsiedztwo terenów najpopularniejszego obiektu targowego i wystawienniczego - Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*