Cloudity na dłużej w Zebra Tower

Cloudity, firma IT świadcząca usługi doradcze i wdrożeniowe, przedłużyła umowę najmu i powiększyła swoje biuro do 700 mkw. w biurowcu Zebra Tower. W procesie negocjowania warunków najmu Cloudity doradzali eksperci JLL. Właścicielem obiektu jest Union Investment, reprezentowany w transakcji przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield.

„W ciągu pięciu lat udało się nam stworzyć prężnie działającą się firmę, która świadczy usługi dla klientów na całym świecie i zatrudnia ponad 100 osób. Lokalizacja siedziby w Zebra Tower sprawdza się zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów – stąd decyzja o pozostaniu w tym wyjątkowym obiekcie”, komentuje Paweł Sobczak, prezes zarządu Cloudity.

Zebra Tower jest nowoczesnym, 17-kondygnacyjnym budynkiem biurowym oferującym ponad 17 000 mkw. powierzchni. Obiekt wyróżnia nowoczesna i niebanalna architektura, w tym naturalnie zaokrąglona fasada w charakterystyczne pasy. Budynek charakteryzuje się również przestronnymi i funkcjonalnymi wnętrzami, zapewniającymi wysoki komfort pracy. Zebra Tower oferuje 124 miejsca parkingowe ulokowane na dwóch piętrach podziemnego parkingu. Budynek posiada certyfikat LEED na poziomie Gold.

Edyta Turowicz

Zebra Tower jest jednym z najlepiej skomunikowanych biurowców w Warszawie. Znajduje się tuż przy stacji metra Politechnika oraz jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – Trasy Łazienkowskiej. Dostęp do komunikacji jest dla najemców jednym z kluczowych czynników przy wyborze biura. Zebra Tower to dobry wybór dla prężnie rozwijającej się firmy, jaką jest Cloudity.

Edyta Turowicz

Starszy Konsultant w JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*