COTY przedłuża umowę najmu w biurowcu Warsaw Towers z portfolio CA Immo

Marka COTY przedłużyła umowę najmu w prestiżowym biurowcu Warsaw Towers, należącym do Grupy CA Immo. Firma zajmować będzie powierzchnię dwóch pięter. Biurowiec klasy A jest zlokalizowany w warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu.

- Naszym celem jest podążanie w porę za zmieniającymi się oczekiwaniami najemców – obecnych i przyszłych, tak by Warsaw Towers pozostał obiektem nowoczesnym, z komfortowymi warunkami do pracy. Przedłużenie umowy z marką COTY to ważny sygnał, że poczynione inwestycje i prowadzony przez nas model zarządzania obiektem spełniają wymagania wiodących światowych marek – mówi Agata Wołos, Asset Manager CA Immo w Polsce.

COTY to jedna z największych na świecie firm kosmetycznych z kultowym portfelem wiodących marek sektora „beauty”. Firma jest obecna w Polsce od 1993 roku, prowadząc biura na warszawskim Mokotowie i właśnie w ścisłym centrum stolicy. W Warsaw Towers zajmie powierzchnię 2636 m² na dwóch piętrach obiektu. COTY przedłużyła umowę najmu na kolejne pięć lat.

- Warsaw Towers to bardzo dobre miejsce do pracy, pozytywnie oceniane przez zespół COTY w Polsce między innymi ze względu na doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz szeroką ofertę udogodnień w okolicy, takich jak centrum handlowe, liczne restauracje
i punkty usługowe. Biurowiec spełnia nasze oczekiwania również w zakresie wysokich standardów technicznych i funkcjonalnych. Dlatego zdecydowaliśmy o przedłużeniu  umowy najmu i dalszą współpracę z CA Immo – mówi Malgorzata Karwowska, Supply Senior Director w COTY.

COTY planuje zmiany aranżacji wnętrz swoich powierzchni biurowych, zgodnie z nowoczesnym standardami całego obiektu. Eksperci JLL doradzali Coty w procesie renegocjacji i przygotowania długoterminowej strategii najmu, jak również byli zaangażowani w wypracowanie rozwiązań dotyczących środowiska pracy (workplace advisory) i przygotowanie aranżacji powierzchni.

Zuzanna Kowalczyk

Warsaw Towers to doskonale zlokalizowany budynek w pełni korzystający z bliskości wszelkich udogodnień centrum miasta. Dodatkowo, budynek umożliwił przeorganizowanie przestrzeni biura naszego klienta, co ma na celu zwiększenie komfortu pracy i dostosowanie powierzchni do aktualnych potrzeb pracowników. Nowa aranżacja przestrzeni, którą obecnie przygotowujemy, wynika z badań potrzeb zespołu Coty i jest zaprojektowana w oparciu o najnowsze trendy z obszaru środowiska pracy

Zuzanna Kowalczyk

Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

Warsaw Towers to 15- piętrowy biurowiec klasy A, o powierzchni 21 000 m², zlokalizowany w ścisłym centrum stolicy, przy ulicy Siennej 39 w Warszawie. To siedziba znanych firm polskich i światowych wielu specjalności, jak m.in.: Accenture, Adobe, PGE, BSC Real Estate Advisors, CA Immo czy właśnie COTY. W obiekcie mieści się również centrum wizowe Chinese Visa Application Center oraz Centrum Konferencyjne Golden Floor. Na parterze obiektu znajdują się liczne restauracje i kawiarnie.

W ostatnim czasie Warsaw Towers zyskał nowoczesną recepcję z holem windowym, wyjątkowym oświetleniem i oryginalną aranżacją części wspólnych. Przebudowane zostało również wejście do obiektu. Przed nim powstała miejska strefa relaksu – z zielonymi rabatkami i ławkami.

Biurowiec jest zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie wszystkich rodzajów komunikacji dostępnej w Warszawie: stacji metra, dworców kolejowych Warszawa Centralna i Warszawa Śródmieście, stacji kolejki WKD, a także licznych miejskich autobusów i tramwajów.

CA Immo to ceniony właściciel prestiżowych obiektów biurowych w ośmiu krajach europejskich: Austrii, Niemczech, Polsce, Czechach, Rumunii, Chorwacji, Serbii oraz na Węgrzech. W portfolio firmy znajdują się nieruchomości warte 4 miliardy euro.

W Polsce CA Immo jest właścicielem ośmiu biurowców w Warszawie: Warsaw Towers, Saski Crescent, Saski Point, Sienna Center, Warsaw Spire B, Warsaw Spire C, Wspólna i Bitwy Warszawskiej Business Center.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*