Cristal Park przyciąga najemców na dłużej

Po przedłużeniu umowy najmu 1 200 mkw. przez poufnego najemcę, Cristal Park osiąga 100% długoterminowy poziom wynajmu.

Warszawa, 7 grudnia 2015 r. – Wiodący dystrybutor dodatków i surowców do przemysłu spożywczego w Polsce podpisał aneks przedłużający najem niespełna 1200 mkw. powierzchni w budynku Cristal Park na warszawskiej Ochocie. W transakcji właściciela budynku - fundusz Azora - reprezentowali eksperci z firmy doradczej JLL.

W efekcie podpisanej umowy Cristal Park osiągnął 100% długoterminowy poziom wynajmu.

Cristal Park

Małgorzata Kaczmarek, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w JLL, komentuje: „Rozmowy dotyczące przedłużenia umowy były pewnym wyzwaniem, przede wszystkim z powodu twardych warunków postawionych przez najemcę na początku rozmów. Jednak dzięki zaufaniu jakim darzy nas właściciel budynku i znajomości potrzeb najemcy udało nam się zaproponować rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony”.

Cristal Park to oddany w 2009 roku kameralny i nowoczesny biurowiec oferujący ok. 10 500 mkw. powierzchni najmu w ramach trzech kondygnacji. Budynek zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci charakteryzuje się elegancką, klasyczną fasadą, zapewniającą znakomite doświetlenie naturalnym światłem oraz elastyczną, ustawną powierzchnię.

Właścicielem budynku od 2009 roku jest Azora Europa - hiszpański fundusz private equity posiadający portfolio projektów biurowych nie tylko w Warszawie, lecz także w Krakowie i Wrocławiu.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*