Crowe Horwath stawia na Crown Tower

Ósma największa firma doradcza na świecie przedłuża umowę najmu i powiększa biuro przy ul. Hrubieszowskiej 2 w Warszawie

 

Crowe Horwath, jedna z największych firm świadczących usługi doradcze w dziedzinie audytu, księgowości oraz podatków, przedłużyła umowę najmu na prawie 2 500 mkw. oraz dobrała dodatkowe 500 mkw. w warszawskim biurowcu Crown Tower. Eksperci z JLL reprezentowali Crowe Horwath w procesie renegocjacji warunków umowy oraz ekspansji.

W efekcie, Crowe Horwath i jej spółki siostry - kancelaria prawna TGC Corporate Lawyers oraz Contract Administration – jeden z liderów rynku świadczących profesjonalne usługi z zakresu naliczania wynagrodzeń i administracji kadr - zajmą łącznie ok. 3 000 mkw. w ramach obiektu.

„Trzy firmy z naszej grupy finansowej: Crowe Horwath, Contract Administration oraz TGC Corporate Lawyers dynamicznie się rozwijają. Świadcząc profesjonalne usługi dla około 700 podmiotów na rynku potrzebujemy dodatkowej przestrzeni dla nowych pracowników, których przyjmujemy do naszych warszawskich oddziałów. Wynajmujący – IMMOFINANZ - doskonale rozumiejąc nasze potrzeby związane z rozwojem stworzył nam możliwości, które zdecydowały o naszym pozostaniu. Bardzo nas to cieszy, gdyż dla klientów Crown Tower to siedziba Crowe Horwath oraz spółek sióstr TGC Corporate Lawyers oraz Contract Administration” - mówi Paweł Woliński, CFO w Crowe Horwath.

Dodatkowe 500 mkw. powierzchni biurowej Crowe Horwath zajmie w drugiej połowie przyszłego roku.

Crown Tower

„Doskonała lokalizacja, w samym sercu warszawskiej Woli, komfortowe warunki pracy oraz szereg udogodnień, decydują o tym, że Crown Tower to długofalowy adres biurowy. Cieszymy się, że możemy wspierać Crowe Horwath w dalszym rozwoju biznesu firmy w Polsce”, informuje Jarosław Kwiecień, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Zlokalizowany na Woli - jednej z najbardziej prestiżowych i najszybciej rozwijających się dzielnic biznesowych stolicy,12-kondygnacyjny Crown Tower zaoferował najemcom 8 450 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Wśród atutów biurowca należy wymienić przede wszystkim jego doskonałe położenie – w bezpośredniej bliskości stacji metra oraz licznych przystanków autobusowych i tramwajowych. Pracownicy firm, które ulokowały tu swoją siedzibę, mają dostęp również do licznych punktów usługowych. Od stycznia ubiegłego roku JLL jest odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie budynkiem Crown Tower należącym do portfolio IMMOFINANZ.

Crowe Horwath to niezależny doradca, specjalizujący się w takich dziedzinach biznesu jak doradztwo podatkowe i audyty, a także consulting IT czy księgowość i rachunkowość. Firma posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi. Wśród jej klientów na polskim rynku jest ok. 700 małych i średnich przedsiębiorstw oraz międzynarodowe korporacje reprezentujące każdy sektor gospodarki.

Contract Administration to zespół blisko 250 specjalistów, którzy od przeszło 27 lat świadczą dla swoich klientów profesjonalne usługi z zakresu naliczania wynagrodzeń i administracji kadr. Firma należy do pionierów outsourcingu - zarówno na rynku polskim, jak i środkowoeuropejskim.

TGC Corporate Lawyers to międzynarodowa kancelaria działająca w Polsce, Czechach i na Słowacji. Wspiera swoich klientów na każdym etapie prowadzonej działalności i oferuje kompleksową obsługę prawną w przypadku interdyscyplinarnych zagadnień biznesowych oraz doradztwo wykraczające poza usługi prawne.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*