Jones Lang LaSalle doradzał Deka Immobilien w zakupie warszawskiego biurowca North Gate

Warszawa, 16 marca 2011 roku – Jones Lang LaSalle ma przyjemność poinformować, że fundusz Deka Immobilien GmbH zakupił 100% udziałów w spółce celowej będącej właścicielem biurowca North Gate w Warszawie. Wartość transakcji to 103 miliony Euro. Polski zespół doradców ds. inwestycji w nieruchomości Jones Lang LaSalle oraz zespół doradców prawnych z kancelarii Salans doradzał Deka Immobilien GmbH przy tej transakcji.

Deweloperem budynku jest Premiumred, firma deweloperska należąca do austriackiej grupy Volksbank Group. North Gate został sprzedany przez dwie spółki należące także do tej samej grupy.

biuro north gate

North Gate, 87-metrowy (24 piętra naziemne i 3 podziemne) budynek biurowy klasy A, został oddany do użytku w 2008 roku. Budynek oferuje około 30.000 mkw powierzchni najmu, która charakteryzuje się wysoką efektywnością aranżacyjną oraz jakością rozwiązań technicznych i ochronnych, podobną do występujących w najnowocześniejszych biurowcach na terenie Warszawy. North Gate znajduje się w historycznej dzielnicy miasta pomiędzy ulicami Bonifraterską, Muranowską i Gen. Wł. Andersa. Lokalizacja zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic Warszawy korzystając zarówno z komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy i metro) jak i samochodu. Ponadto w pobliżu obiektu znajduje się stacja kolejowa.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*