Deltamarin zostaje w BCB Business Park w Gdańsku

Trójmiasto, 9 marca 2016 r. – Deltamarin, fińska firma projektująca statki, przedłużyła umowę i dobrała dodatkową powierzchnię biurową w kompleksie BCB Business Park w Gdańsku, zajmując łącznie około 950 mkw. w budynku B1.

Najemcę w negocjacjach warunków kontraktu ponownie reprezentował zespół doradców z firmy JLL.

BCB Business Park

Jadwiga Sztelwander-Zięba, General Manager Deputy, Engineering Manager, Deltamarin Poland, komentuje: „We współpracy z JLL zdecydowaliśmy się sprawdzić obecny rynek biurowy w Trójmieście, podejmując jednocześnie negocjacje w BCB. Finalnie pojęliśmy decyzję o pozostaniu w dotychczasowej siedzibie z uwagi na dogodną lokalizację i elastyczność wynajmującego, znającego i akceptującego nasze oczekiwania, które wykrystalizowały się przez kilka ostatnich lat użytkowania biura.”

BCB Business Park położony jest w Gdańsku – Rębiechowie, tuż obok Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, w pobliżu wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta oraz autostradę A1. Inwestorem kompleksu jest Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. Czterokondygnacyjny budynek B1 oferuje 9 250 mkw. powierzchni biurowej i stanowi pierwszy etap kompleksu BCB Business Park. Pracownicy i goście mają do swojej dyspozycji ponad 300 miejsc parkingowych oraz kantynę i sale konferencyjne. Docelowo planowana jest rozbudowa BCB Business Park, który łącznie zaoferuje ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej.

Business Park Gdańsk

Maciej Maciejczyk, Prezes BCB, dodaje: „Niezmiernie cieszy nas, że spółka Deltamarin docenia walory naszego budynku i zdecydowała się pozostać z nami na kolejne lata. Jeszcze w tej połowie roku zamierzamy rozpocząć budowę kolejnego etapu inwestycji. Wierzymy, że możliwość rozwoju w kompleksie BCB to element, który przypieczętuje na dłużej pozostanie naszych obecnych najemców oraz będzie magnesem dla nowych użytkowników.”

Magdalena Reńska, Associate Director, JLL, podsumowuje: „Ponowny wybór JLL jako doradcy Deltamarin to dla nas potwierdzenie jakości usług reprezentacji najemcy, jakie oferujemy. Czujemy się wyróżnieni i bardzo doceniamy najemców dostrzegających wartość długofalowej współpracy z zaufanym partnerem biznesowym. Taka strategia jest spójna także z wartościami JLL”.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*