DNB Bank Polska zostaje w Marynarska Point 2

DNB Bank Polska S.A., specjalistyczny bank korporacyjny należący do największej norweskiej grupy finansowej DNB, przedłużył dotychczasową umowę najmu w budynku Marynarska Point 2 w Warszawie, gdzie firma zajmuje blisko 3 000 mkw.

Najemcę w procesie renegocjacji umowy reprezentowali eksperci JLL.

Izabela Ciszewska

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny wspierać DNB Bank Polska w procesie renegocjacji umowy najmu w budynku Marynarska Point 2. Transakcja pokazuje, że w dalszym ciągu istniejące budynki mogą zachęcić najemców do pozostania w danej lokalizacji oferując nie tylko atrakcyjne warunki najmu, ale również elastyczność i szereg udogodnień w obiekcie

Izabela Ciszewska

Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

„Przedłużenie dotychczas obowiązującej umowy z jednej strony adresuje obecne potrzeby banku, a z drugiej wspiera zrównoważony rozwój działalności w Polsce, dając tym samym możliwość skupienia się na istotnych zadaniach, które stoją przed naszą organizacją w najbliższej przyszłości”, komentuje Piotr Juśkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług i Zakupów, DNB.

Marynarska Point 2 zlokalizowana jest na Służewcu Przemysłowym, przy ul. Postępu w Warszawie. Okolica jest dobrze skomunikowana z centrum stolicy, do którego można szybko dojechać zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. W sąsiedztwie obiektu znajduje się również jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie – Galeria Mokotów. Marynarska Point 2 zapewnia swoim najemcom komfortowe warunki pracy oraz szeroki dostęp do zaplecza usługowego.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*