Duco wynajmuje w City Space

Wrocławski City Space zyskuję nowego najemcę. Do znajdującego się w Nobilis Business House biura flex tej marki przeniesie się Duco. W procesie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji oraz negocjowaniu umowy najemcy doradzał zespół JLL.

Firma Duco to globalny dostawca z obszaru zarządzania danymi, który zapewnia samoobsługową inżynierię danych w chmurze. We Wrocławiu obecna jest od 2018 roku, natomiast już w trzecim kwartale tego roku firma przeniesie się do elastycznego biura City Space w budynku Nobilis Business House.

„Od początku naszej działalności na wrocławskim rynku zdecydowaliśmy się na pracę w biurach flex, które pozwalają nam dopasowywać wynajmowaną przestrzeń do bieżących potrzeb naszego biznesu oraz zespołu. Tego typu elastyczność zyskuje na znaczeniu zwłaszcza teraz, a przeprowadzkę do City Space planujemy mając głównie na uwadze dobro i bezpieczeństwo pracowników firmy. Mam nadzieję, że już wkrótce cały nasz zespół będzie mógł w pełni korzystać z szerokiej oferty nowego biura”, mówi Aleksandra Młodecka, Country Manager, Duco.

Nobilis Business House to budynek klasy A oferujący blisko 17 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na sześciu nadziemnych kondygnacjach. Na fasadzie dominują duże przeszklenia, co zapewnia doskonały dostęp światła dziennego. Budynek biurowy wyposażony jest, m.in. w system kontroli dostępu, szybkie i ciche windy, energooszczędny system wentylacji i klimatyzacji, podnoszone podłogi i obniżone sufity. Tak wysoki standard techniczny biurowca zapewnia komfortową przestrzeń do pracy. Nobilis Business House jest zlokalizowany w centralnej części Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych węzłów komunikacji publicznej.

Aleksandra Stanisz

To bez wątpienia jeden z najbardziej prestiżowych budynków biurowych we Wrocławiu, a na jego bardzo dobrą markę pracuje też fakt, że najemcy mogą skorzystać z oferty firmy City Space. Operatorzy elastycznych powierzchni do pracy są od dłuższego czasu na fali wznoszącej w Polsce. Jak wynika z naszych danych, w latach 2015 – 2019 elastyczne zasoby biurowe na polskim rynku wzrosły ponad pięciokrotnie. Rosnąca popularność i zaufanie w stosunku do flexów owocuje wieloma ciekawymi umowami podpisywanymi również przez duże, międzynarodowe firmy, które coraz bardziej cenią sobie elastyczne warunki najmu.

Aleksandra Stanisz

Młodszy Konsultant w biurze JLL we Wrocławiu

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*