Eiffage Polska Budownictwo in Porto Office

Firma Eiffage Polska Budownictwo wynajmie powierzchnię w krakowskim biurowcu Porto Office.

Jedna z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie, firma Eiffage Polska Budownictwo, wynajmie ponad 400 mkw. powierzchni w krakowskim Porto Office. JLL jest agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni w kompleksie. Najemcę reprezentowała firma Savills.

„Zdecydowaliśmy się wynająć powierzchnię w budynku Porto Office głównie ze względu na liczne udogodnienia, dobrą infrastrukturę, przede wszystkim jednak na kameralną atmosferę roztaczającą się w kompleksie. Otaczający budynek ogród i tereny zielone, a także bliskość terenów rekreacyjnych, przyczynią się z pewnością do stworzenia idealnego środowiska do pracy, rozwoju biznesu, a także odpoczynku naszych pracowników. Eiffage jako jedna z wiodących firm wykonawczych w Europie szczególny nacisk kładzie na jakość wykonawstwa i zastosowanych materiałów”, mówi Aleksandra Bednarek, Kierownik Działu Administracji, Eiffage Polska Budownictwo.

Nowoczesny projekt biurowy pod nazwą Porto Office, to zespół dwóch kameralnych budynków klasy A. Porto Office A posiada 4 piętra naziemne o powierzchni prawie 7 000 mkw. Na podziemnej kondygnacji znajduje się 189 miejsc parkingowych. Dzięki użyciu najbardziej nowoczesnych technologii budynek ubiega się o certyfikat zielonego budynku LEED na poziomie złotym.

Joanna Tomala

Porto Office to budynek, który doskonale odpowiada aktualnym potrzebom pracowników biurowych – duże powierzchnie, zielone otoczenie biurowca, bardzo dobre połączenie z lotniskiem i możliwość dotarcia do budynku na rowerze, to z pewnością główne atuty tej lokalizacji. Porto Office wyróżnia się na tle konkurencji również ze względu na najwyższe standardy rozwiązań architektonicznych. Cieszymy się, że Eiffage Polska Budownictwo docenił unikatowe cechy biurowca Porto Office

Joanna Tomala

Konsultant, JLL

„Firma Eiffage Polska wybrała projekt Porto Office A m.in. ze względu na jego kameralność oraz lokalizację, która zapewnia dogodny dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. Ważnym elementem były również bogate w zieleń przestrzenie wspólne”, mówi Agnieszka Kuehn, Menadżer Regionalny, Dział Powierzchni Biurowych, Savills Polska.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*