ENEL MED przedłuża umowę najmu w Empark Mokotów Business Park

Warszawa,19 maja 2015 r. – ENEL- MED, sieć prywatnych klinik medycznych, podpisała umowę najmu pod call center na 1100 mkw. w kompleksie biurowym Empark Mokotów Business Park, którego właścicielem jest spółka z grupy Heitman LCC Firma przedłużyła dotychczasowy kontrakt i przeniosła się z budynku Mercury do budynku Sirius, w którym dobrała dodatkową powierzchnię (ponad 340 mkw.). Dobranie dodatkowej powierzchni pod call center było podyktowane dynamicznym rozwojem firmy, również w obszarze telefonicznej obsługi pacjentów.

Izabela Kapil, Asset Manager Associate, Portfolio Management – Europe, Heitman, komentuje: „Cieszymy się z decyzji ENEL MED o przedłużeniu dotychczasowego kontraktu oraz rozszerzeniu wolumenu zajmowanej powierzchni. Empark Mokotów Business Park to sprawdzony stołeczny adres biurowy, który zapewnia najemcom możliwość elastycznego doboru dodatkowego metrażu. Firmy z różnych obszarów rynku doceniają zarówno lokalizację kompleksu, jak i rozwinięte zaplecze usługowe”.

Empark Mokotów Business Park Sirius

Obejmujący dziewięć budynków o łącznej powierzchni biurowej ponad 115 000 mkw., Empark Mokotów Business Park to największy kompleks biurowy w Polsce oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych lokalizacji biurowych na warszawskim Mokotowie. Jednym z największych atutów Emparku jest lokalizacja. Zaledwie 10 minut jazdy dzieli Empark od centrum miasta, a także od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Po przeciwnej stronie ulicy Wołoskiej znajduje się Galeria Mokotów – jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie, do którego dojście zapewnia zawieszona nad ulicą kładka dla pieszych. Pracownicy i goście mają do swojej dyspozycji ponad 2 500 miejsc parkingowych. Empark cechuje również szerokie zaplecze usługowe obejmujące lokale gastronomiczne, placówki bankowe, pocztę, szkołę językową, centrum medyczne, przedszkole czy klub fitness.

Wyłącznym agentem ds. komercjalizacji wszystkich obiektów biurowych w ramach kompleksu Empark Mokotów Business Park jest zespół ekspertów z ramienia międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*