Firma ILF wciąż w Poleczki Park

Firma ILF Consulting Engineers Polska przedłużyła umowę najmu biurowca Poleczki Park należącego do UBM Development Polska. W renegocjacjach najemców ponownie wspierała międzynarodowa firma doradcza JLL.

ILF Consulting Engineers Polska, wiodąca inżynierska firma projektowo-doradcza, już po raz kolejny przedłużyła umowę najmu w wielofunkcyjnym kompleksie Poleczki Park zlokalizowanym na Ursynowie, należącym do warszawskiego portfolio UBM Development Polska. Spółka zajmuje ponad 4 600 mkw. powierzchni biurowej oraz dodatkową niewielką przestrzeń magazynową.

Poleczki Park to nowoczesny kompleks biurowy składający się z sześciu zrównoważonych i funkcjonalnych budynków klasy A z łącznie 83 000 mkw. powierzchni biurowej. Dodatkowym atutem Poleczki Park jest szeroko rozwinięta oferta handlowo-usługowa, która obejmuje m.in. restauracje i kawiarnie, przedszkole, hotel oraz pocztę. Ponadto dla użytkowników kompleksu przygotowano wiele udogodnień takich, jak specjalny shuttle bus, paczkomat, stacja rowerów miejskich czy myjnia samochodowa. W Poleczki Park znajduje się także wielopoziomowy parking, który pomieści 3000 pojazdów. Na terenie inwestycji zaaranżowano także zielone przestrzenie wspólne, jak np. teren wokół fontanny i stawu oraz taras przy kawiarni, które zapewniają najemcom komfortowe miejsce nie tylko do pracy i spotkań biznesowych, ale też do odpoczynku i relaksu.

„Poleczki Park to komfortowy i w dużej mierze samowystarczalny kompleks biznesowy, który pozwala na dostosowanie przestrzeni do aktualnych potrzeb jego użytkowników. Nasza dbałość o zrównoważony charakter tej inwestycji, potwierdzona certyfikatem LEED na poziomie Gold, sprawia, że obiekt ten spełnia coraz bardziej zdecydowane oczekiwania najemców w tym zakresie. Cieszę się, że spółka ILF pozytywnie oceniła naszą dotychczasową współpracę i zdecydowała się na jej przedłużenie na kolejne lata”, mówi Małgorzata Kowalczyk, Leasing and Property Manager, UBM Development Polska.

Budynek Warsaw, w którym znajduje się biuro ILF, usytuowany jest przy ul. Osmańskiej 12, czyli zaledwie ok. 10 minut jazdy samochodem od Lotniska Chopina oraz ok. 30 minut od stacji PKP Warszawa Centralna. Położenie w południowej części stolicy, w niedalekiej odległości od ul. Puławskiej oraz bezpośrednim sąsiedztwie dróg ekspresowych S2 i S79, jak i przystanków komunikacji publicznej, powoduje, że biurowiec jest dobrze skomunikowany.

Martyna Jóźwik

Położenie Poleczki Park w południowo-zachodniej części Warszawy, blisko lotniska i ważnych węzłów komunikacyjnych wpisuje się dobrze w potrzeby firmy inżynierskiej, takiej jak ILF. Dobrze przemyślana infrastruktura wchodząca w skład inwestycji UBM wraz z elastycznym podejściem wynajmującego do realizacji zmieniających się potrzeb najemców – to aspekty pozwalające temu kompleksowi na skuteczne konkurowanie z nowszymi obiektami. Cieszę się, że pracownicy ILF Consulting Engineers Polska wciąż mają tu komfortowe środowisko pracy, a my mogliśmy pomóc w procesie przedłużenia umowy najmu.

Martyna Jóźwik

Młodszy Konsultant w biurze JLL w Warszawie

 

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*