Firma ubezpieczeniowa Atradius kolejnym najemcą The Warsaw HUB

Atradius, jeden z wiodących ubezpieczycieli należności, podpisał umowę na wynajem około 1500 mkw. powierzchni biurowej w The Warsaw HUB. To kolejny duży podmiot z branży BIFS, który wybrał na siedzibę flagowy projekt Ghelamco Poland.

Biuro firmy Atradius będzie się mieściło w wieży B The Warsaw HUB i zajmie prawie 1500 mkw. nowoczesnej powierzchni. Podpisana właśnie umowa będzie obowiązywała przez 7 lat. Najemca wprowadzi się do swojej nowej siedziby w czerwcu 2020 r.

Atradius jest przykładem partnera biznesowego, który współdzieli z nami  kluczowe wartości takie jak nacisk na najwyższą jakość usług, elastyczność i gotowość uwzględniania indywidualnych potrzeb klientów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Cieszymy się, że spółka dołączyła do prestiżowego grona najemców The Warsaw HUB, i jesteśmy przekonani, że nasza kluczowa inwestycja w pełni sprosta wysokim wymaganiom lidera w branży ubezpieczeń – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

 W transakcji doradzała firma JLL, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w The Warsaw HUB.

Edyta Turowicz

Podpisana umowa z Atradius to kolejny przykład na atrakcyjność biznesową okolic ronda Daszyńskiego jako jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w budowie pozostaje tu blisko 400 000 mkw. powierzchni biurowej, a już w przeciągu dwóch lat całkowita podaż przekroczy milion mkw. Cieszymy się, że wspólnie z Ghelamco mamy możliwość współtworzenia jednego z najciekawszych biurowych rejonów w regionie CEE

Edyta Turowicz

Starszy Konsultant, JLL

Atradius oferuje ubezpieczenia kredytu kupieckiego, a także usługi windykacyjne na całym świecie, a jego oddziały są rozmieszczone w ponad 50 krajach. Oferowane przez Atradius ubezpieczenia należności i usługi windykacyjne pozwalają firmom zabezpieczyć się przed ryzykiem związanym ze sprzedażą produktów i usług w kredycie kupieckim. Atradius jest prywatną spółką w całości należącą do Grupo Catalana Occidente S.A., lidera hiszpańskiego rynku ubezpieczeń.

Atradius to kolejna firma działająca w branży BISF (Banking, Insurance, Financial Services), która dołączyła w ostatnim czasie do grona najemców The Warsaw HUB. W kompleksie znajdą się również m.in.: siedziba Getin Noble Bank, globalne centrum usług biznesowych Standard Chartered oraz centrum współpracy startupów i korporacji The Heart Warsaw. W wieży A będą się mieściły hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express. W grupie najemców z branży handlowo-usługowej są natomiast m.in. supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Olimp.

O The Warsaw HUB

The Warsaw HUB to wielofunkcyjny kompleks wieżowców, który powstaje w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy, przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Będzie się składał z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych, które połączy wspólne pięciokondygnacyjne podium. Nowoczesna architektura obiektu to dzieło renomowanej pracowni AMC Andrzeja Chołdzyńskiego, projektanta m.in. Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i centralnego odcinka II linii metra warszawskiego.

The Warsaw HUB jest najbardziej innowacyjnym projektem realizowanym obecnie przez Ghelamco Poland, wychodzącym daleko poza ramy zwykłego kompleksu biurowców. Charakter inwestycji opiera się na idei huba, czyli wielkiego węzła komunikacyjnego i funkcjonalnego. Kompleks połączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnego biznesu. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej klasy przestrzenie biurowe i coworkingowe, centrum konferencyjne, hotele, lokale handlowo-usługowe, klub fitness oraz centrum współpracy startupów i korporacji.

Inwestycja zaoferuje swoim przyszłym najemcom liczne nowoczesne rozwiązania – m.in. dostęp do budynku i nawigację za pomocą smartfonu, system rozpoznawania samochodów w podziemnym parkingu czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

 

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*