Focus z certyfikatem WiredScore

Od września tego roku Focus, wyjątkowy budynek biurowy w Warszawie, zaprojektowany przez pracownię APA Kuryłowicz & Associates, uzyskał międzynarodowy certyfikat WiredScore. Wynik, jakim może pochwalić się biurowiec to uzyskanie 89 na 100 punktów w 4 ocenianych kategoriach WiredScore – łączności, infrastruktury technicznej, współpracy z dostawcami usług oraz innowacji.

Co to oznacza dla obecnych i przyszłych najemców?

Łączność cyfrowa ma kluczowe znaczenie dla wykonywanej przez nas pracy. Misją systemu WiredScore jest sprawienie, aby budynki były inteligentniejsze i posiadały najlepszą możliwą łączność. Wszystko po to, by biznesowe środowisko było gotowe na dynamiczną przyszłość i innowacyjność. Poziom zaawansowania technologicznego budynku Focus został poddany certyfikacji WiredScore i biurowiec zdobył w tym zakresie ZŁOTO! Zarówno obecni jak i przyszli najemcy budynku Focus z pewnością docenią ten fakt i poczują różnicę podczas funkcjonowania w obiekcie.

Czym dokładnie może się poszczycić Focus?

  • Różnorodnością łączności, czyli zapewnieniem dostępu do kilku najlepszych dostawców cyfrowych w budynku, dając możliwość wyboru najemcom.
  • Nowoczesną, niezawodną infrastrukturą techniczną.
  • Najwyższej jakości okablowaniem budynku, które minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.
  • Wi-Fi w częściach wspólnych, by każdy odwiedzający budynek Focus miał możliwość podłączenia się do bezpiecznej sieci.

Certyfikacja WiredScore to system oceny łączności cyfrowej dla nieruchomości. Umożliwia właścicielom nieruchomości zrozumienie, ulepszanie, porównywanie i promowanie cyfrowej infrastruktury ich budynków oraz wspiera współczesną potrzebę najnowocześniejszej technologii w nieruchomościach, zapewniając najwyższe standardy łączności cyfrowej.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*